Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Święto Bożego Ciała pod znakiem deszczu i burz

W Boże Ciało na pogodę w naszym regionie wpływ będzie miał ośrodek niskiego ciśnienia z centrum nad Słowacji. W ciągu dnia przemieści się ono w rejon Czech przemierzając także południowe dzielnice naszego kraju. Niż ten związany jest z górno troposferyczną zatoką niskiego ciśnienia. Taki rozkład ciśnienia w środkowej troposferze oraz przy powierzchni ziemi sprawi, że nad Polską nadal zalęgać będzie chłodne powietrze polarno-morskie.

REKLAMAalt

W naszym regionie w czwartek zachmurzenie na ogół umiarkowane i okresami duże. W regionie występować będą opady deszczu i burze, które mogą być lokalnie gwałtowne. Temperatura maksymalna, jaką pokażą słupki rtęci wyniesie około 20 – 21 ºC. Wilgotność względna 70 – 80 %. Wiatr w ciągu dnia na ogół słaby, okresami umiarkowany, a w czasie burz dość silny i silny, wiejący z południowego-wschodu. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza w południe osiągnie 1000 hPa.

alt

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. W dalszym ciągu możliwe opady deszczu i burze. Temperatura minimalna, jaka zagości na naszych termometrach wyniesie około 13 – 14 ºC. Wilgotność względna na poziomie 90 – 100 %. Wiatr w nocy słaby, wiejący z kierunków południowych. Ciśnienie o północy wyniesie 999 hPa.

(plco)

  • autor: plco

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj