KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Orlen zaprosił podopiecznych domu dziecka do wspólnego kibicowania

  • autor: red.
  • czwartek, 02, czerwiec 2016 11:05
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

Wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka z Długiego mieli możliwość na żywo obejrzeć siatkarzy reprezentacji Polski w Memoriale im. Huberta Wagnera. To prezent od PKN Orlen. Pozostałe atrakcje to koncert Margaret i spotkanie z Miss Polski 2015.

REKLAMA


W czwartek (19 maja) wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka z Długiego wraz z opiekunami wyjechali kibicować reprezentacji Polski w Memoriale im. Huberta Wagnera. Wszystko to za sprawą spółki Orlen Południe, która to po raz kolejny sprawiła wychowankom placówki wspaniałe prezenty: bilety przekazane przez PKN Orlen oraz opłacony transport do Krakowa.

Możliwość spotkania z siatkarzami, zdobycia autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia i rozmowy to nie lada gratka dla kibica siatkarskiej reprezentacji Polski.

W trzecim dniu turnieju Polska grała z Serbią i niestety musiała uznać wyższość drużyny bałkańskiej (porażka 2:3). We wcześniejszym meczu Bułgaria nie dała szans Belgii pokonując ich 3:0. Ostatecznie Polacy zajęli 3 miejsce w turnieju. Triumfowała Bułgaria, natomiast na drugim miejscu uplasowała się Serbia.

Poza sportowymi akcentami wychowankowie z Długiego mieli także możliwość wysłuchania koncertu Margaret oraz rozmowy i wspólnych zdjęć z Miss Polski 2015 i Miss Polski Nastolatek 2015.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?