KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Utrudnienia na drogach w powiecie. Które omijać?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy! W powiecie trwają prace związane z przebudową dróg. Już od 14 listopada napotkacie na pierwsze utrudnienia. Sprawdź, które drogi warto ominąć, aby szybko dotrzeć do celu.

REKLAMA


W związku z prowadzoną inwestycją "Przebudowa drogi powiatowej nr 1844R Chrząstówka - Niepla - Przybówka", 15 listopada od godziny 8 do 18 będzie wyłączony odcinek drogi powiatowej nr 1844R od domu ludowego w Przybówce w kierunku Niepli na odcinku 300 metrów.

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki. W dniach od 15 do 19 listopada w godzinach od 7 do 16  wyłączone zostaną odcinki dróg powiatowych: nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki oraz nr 1953R Chorkówka - Żeglce w obrębie skrzyżowania tych dróg w Chorkówce.

W ciągu drogi powiatowej nr 1896R Krosno - Kobylany - Toki w Zręcinie na odcinku od mostu na Jasiołce do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1949R Jedlicze - Żarnowiec - Zręcin od 14 do 18 listopada w godzinach od 7 do 16 ruch będzie się odbywał jednym pasem jezdni, kierowany światłami.
 
W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych okres wyłączenia z ruchu odcinków dróg może być przesunięty. Miejsca prowadzonych prac drogowych zostaną oznakowane. Osoby odpowiedzialne będą kierować ruchem.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?