Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Utrudnienia na drodze Zręcin - Wietrzno - Zboiska

Utrudnienia na drodze Zręcin - Wietrzno - Zboiska Fot. archiwum

Uwaga kierowcy. Rusza przebudowa drogi powiatowej Zręcin - Wietrzno - Zboiska. O utrudnieniach informuje Starostwo Powiatowe w Krośnie.

REKLAMAW związku z prowadzoną inwestycją polegającą na przebudowie drogi powiatowej nr 1956R Zręcin - Wietrzno - Zboiska kierowców czekają spore utrudnienia. Inwestycja prowadzona będzie w kilku etapach.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników drogi i prawidłowego przebiegu robót wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1955R Niżna Łąka - Bóbrka w miejscowości Niżna Łąka do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2003R Równe (Kopalnia) w miejscowości Wietrzno w dniach:

- 12 kwietnia: w godz. 7.30 - 16.30,
- od 18 kwietnia do 1 maja: całodobowo.

Trasa objazdu (jadąc od strony Zboisk) będzie przebiegała po DK19 w kierunku Miejsca Piastowego przez Równe i Rogi, następnie po DK28 w kierunku Krosna oraz po DP 1896R przez miejscowość Świerzowa Polska do Zręcina.

- W przeciwnym kierunku trasa będzie przebiegała analogicznie. Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane - mówi Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj