Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zamknięta będzie droga powiatowa Wietrzno-Zboiska

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W związku z przebudową drogi powiatowej Zręcin - Wietrzno - Zboiska zostanie zamknięty kolejny odcinek. Równocześnie starostwo informuje, że ruch na drodze, na której do tej pory prowadzono prace zostanie przywrócony.

REKLAMAW związku z prowadzoną inwestycją "Przebudowa drogi powiatowej nr 1956R Zręcin - Wietrzno - Zboiska" starostwo powiatowe informuje, że od 26 maja do 30 czerwca zostanie wyłączony z ruchu odcinek drogi powiatowej nr 1956R od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1992R Kobylany - Wietrzno w miejscowości Wietrzno, do skrzyżowania z drogą krajową DK 19 w miejscowości Zboiska.

Powodem zamknięcia drogi jest zapewnienie prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników.

Trasa objazdu dla ruchu tranzytowego do Zręcina (jadąc od strony Zboisk) będzie przebiegała drogą krajową DK 19 przez Miejsce Piastowe i Krosno. W przeciwnym kierunku trasa będzie przebiegała analogicznie.

Ruch lokalny zostanie poprowadzony drogami powiatowymi nr 1956R Zręcin - Wietrzno - Zboiska i nr 2003R Równe - Kopalnia.

Starostwo zapewnia, że miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane.

Jednocześnie zamknięty do tej pory odcinek drogi powiatowej nr 1956R od skrzyżowania z drogą nr 2003R Równe - Kopalnia do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1992R Kobylany - Wetrzno zostanie udostępniony do ruchu (o zamknięciu tej drogi informowaliśmy w KrosnoCity.pl: Zamknięty odcinek drogi powiatowej w Wietrznie. Wyznaczono objazd

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj