KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

1 lipca zamkną drogę w Pietruszej Woli. Sprawdź objazdy

  • autor: red.
  • niedziela, 25, czerwiec 2017 16:44
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
Mapa objazdów. Mapa objazdów.

Od 1 lipca nieprzejezdny będzie 327 metrowy odcinek drogi w Pietruszej Woli. Utrudnienia spowodowane są prowadzonymi pracami nad stabilizacją osuwiska.

REKLAMA


Prace nad stabilizacją osuwiska w ciągu drogi powiatowej nr 1940R Przybówka - Rzepnik - Bratkówka w miejscowości Pietrusza Wola spowodują utrudnienia dla kierowców.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Krośnie, dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2017 r. wyłączony będzie z ruchu odcinek drogi powiatowej nr 1940R w Pietruszej Woli na długości 327 m.

Objazd odbywał się będzie drogą powiatową nr 1924R Kobyle - Łęki Strzyżowskie - Bratkówka - Odrzykoń.

Objazd z miejscowości Łęki Strzyżowskie do Pietruszej Woli i Rzepnika odbywał się będzie drogą powiatową nr 1924R przez Łączki Jagiellońskie, Wojkówkę do Bratkówki, następnie drogą powiatową nr 1940R do Rzepnika i Pietruszej Woli. Objazd od Bratkówki do Pietruszej Woli odbywał się będzie w kierunku odwrotnym.

- Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane, zgodnie z opracowanym i zatwierdzonym projektem organizacji ruchu - mówi Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy powiatu krośnieńskiego.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?