KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Remonty i utrudnienia na drogach powiatowych. Sprawdź gdzie

  • autor: pd
  • sobota, 21, październik 2017 11:06
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Od poniedziałku zamknięte dla ruchu będą dwa odcinki dróg w naszym powiecie: Wola Jasienicka - Budy Komborskie i Rymanów - Sieniawa. Wyznaczono objazdy, pracownicy będą kierowali ruchem.

REKLAMA


Wola Jasienicka - Budy Komborskie
W związku z remontem drogi powiatowej nr 2027R Wola Jasienicka - Budy Komborskie, polegającym na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni w dniach 23-24 października w godz. 8.00 - 18.00 będzie wprowadzone okresowo zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 2027R na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 19 do skrzyżowania w Woli Jasienickiej.

Rymanów - Sieniawa
W związku z remontem drogi powiatowej nr 2111R Rymanów - Sieniawa - Głębokie, polegającym na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni w dniach 23-24 października w godz. 7.00 - 18.00 będzie wprowadzone okresowo zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 2111R na odcinku od skrzyżowania ul. Rymanowskiej z ul. Bartoszów do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 889 w miejscowości Sieniawa.

Roboty będą prowadzone przy sprzyjających warunkach pogodowych. Objazd odbywał się będzie drogami powiatowymi i gminnymi, które zostaną odpowiednio oznakowane. Ruchem kierować będą uprawnieni pracownicy. Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?