Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nagroda PNS dla Starosty

28 maja w Rzeszowie odbyło się podsumowanie XI edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Nasza gmina/nasze miasto/nasz powiat na progu nowej kadencji”. Podczas uroczystej gali wręczono statuetki i honorowe wyróżnienia dla najlepszych samorządowców z Podkarpacia.

REKLAMA
W gronie laureatów znalazł się Starosta Krośnieński Jan Juszczak, który otrzymał tytuł „Najpopularniejszego Samorządowca Społeczności Podkarpackiej”.

alt

Profesjonalne jury w składzie: dr inż. Kazimierz Lal dyrektor Softel Rzeszów, Sławomir Cynkar z Urzędu Marszłakowskiego w Rzeszowie i Paweł Jaworski dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki w Rzeszowie dostrzegło i najwyżej oceniło stronę internetową Starostwa Powiatowego w Krośnie przyznając tytuł „Powiatu posiadającego Najlepszą Stronę Internetową wśród powiatów województwa podkarpackiego w 2011 roku”.

Tradycyjnie uroczystość jest okazją do uhonorowania najzdolniejszej młodzieży na Podkarpaciu. Wśród 25 wyróżnionych jest uczeń LO im. M. Konopnickiej w Jedliczu, Krzysztof Wałęga.

Organizatorem plebiscytu jest tygodnik „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie.

Ewa Bukowiecka

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj