Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Z Jedlicza do FC Köln

Wczorajszego (czwartek, 29.12.2011) popołudnia Urząd Gminy w Jedliczu odwiedził Sławomir Peszko. Przy okazji załatwiania urzędowych spraw złożył wizytę Burmistrzowi Zbigniewowi Sanockiemu, któremu podarował swoją klubową koszulkę. To spotkanie było okazją do rozmowy o planach na przyszłość , sportowych sukcesach i oczekiwaniach związanych z Euro 2012.

REKLAMA
Idol wielu młodych chłopców zaczynał tak jak oni, od kopania piłki na podwórku. Sławomir Peszko jest dobrym przykładem tego, by wierzyć w swoje marzenia, dążyć do wyznaczonych celów bez względu na przeciwności losu ciężko pracować, wówczas sukces i spełnienie marzeń jest w zasięgu reki. Jak wspomniał podczas wczorajszej wizyty w Urzędzie Gminy w Jedliczu, próbował także innych dyscyplin takich jak narciarstwo biegowe, jednak zamiłowanie do futbolu wzięło górę. Ta pasja przyniosła sukces i spełnienie na drodze sportowej kariery.

alt
Sławomir Peszko podarował swoją koszulkę klubową Burmistrzowi Zbigniewowi Sanockiemu

Pierwszym klubem była Nafta Jedlicze, do dzisiaj Sławek śledzi poczynania kolegów z zespołu. Później Wisła Płock, Lech Poznań i niemiecki klub FC Köln. Pierwszego gola w Bundeslidze w barwach FC Köln zdobył 30 października 2011r. w meczu przeciwko FC Augsburg.

Mimo bardzo napiętego grafiku, gdzie całe swoje życie zawodowe oraz prywatne trzeba podporządkować pod treningi, mecze, stara się odwiedzać rodzinne strony. Przyznał że ciężko jest wygospodarować czas na dodatkowe zajęcia, ale obowiązkowo każdą wigilię spędza w Jedliczu. Te świąteczne dni to czas dla rodziny, kolegów i chwile kiedy może ponownie odwiedzić „stare kąty”, które jak sam przyznał przez te lata znacznie się zmieniły.

Gmina Jedlicze

1 komentarz

  • ccc

    uważaj peszke na tego jegomościa bo on każdego zwerbuje do swoich służb taki już ma charakter basz zibi - mars

    Zgłoś nadużycie ccc poniedziałek, 02, styczeń 2012 10:37 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj