KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W Jedliczu ruszyła budowa nowego komisariatu

Podpisany wczoraj i wmurowany w fundamenty akt erekcyjny, w symboliczny sposób rozpoczął budowę Komisariatu Policji w Jedliczu. W grudniu przyszłego roku policjanci z Jedlicza będą pełnić służbę w nowym obiekcie. 

REKLAMA


alt

Na placu budowy spotkali się w piątek, 30 listopada 2012 przedstawiciele Policji i samorządu, aby uroczyście podpisać i wmurować akt erekcyjny pod budynek nowego komisariatu w Jedliczu.

Samorząd gminy przekazał działkę pod inwestycje. Wydział Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przygotował dokumentację. Cała inwestycja finansowana jest z budżetu państwa i przez Gminę Jedlicze (po 50 procent).

alt

Nowo budowany obiekt zaprojektowano jako niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej około 450m2 z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym. - mówi starszy aspirant Beata Winiarska. W planach ujęto także place postojowe i drogi manewrowe. Przestronne wnętrze budynku spełnia oczekiwania i potrzeby Policji. -  dodaje.

alt

W metalowym tubusie wmurowywanym na pamiątkę znalazły się monety i listopadowy numer magazynu Policja 997. Tubus zamurowali m.in. Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak, Burmistrz Gminy Jedlicze Zbigniew Sanocki i Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Adam Pietrzkiewicz.

(kmp)

 • autor: kmp

8 komentarzy

 • zorro

  Komisariat w Jedliczu jest bardzo potrzebny, bo ten jest w opłakanym stanie, aż wstyd,że XXI Wieku Ludzie w takich warunkach pracują.

  Zgłoś nadużycie zorro niedziela, 16, grudzień 2012 15:32 Link do komentarza
 • TLo

  Wystarczy napisać coś nie wprost, pomiędzy wierszami, z jakąś - nie specjalnie nawet głęboko - osadzoną aluzją i już większość komentujących nie rozumie tego, ale na wszelki wypadek stara się dowalić. Miał rację Stanisław Lem, gdy mówił: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"... Ja też nie wiedziałem :-((

  Zgłoś nadużycie TLo niedziela, 09, grudzień 2012 15:36 Link do komentarza
 • /////////////////

  http://jedlicze.pl/node/3486

  Zgłoś nadużycie ///////////////// niedziela, 09, grudzień 2012 10:43 Link do komentarza
 • hihihihi

  Ten TLO to jak wazelina

  Zgłoś nadużycie hihihihi sobota, 08, grudzień 2012 10:01 Link do komentarza
 • wazelina

  Ten TLo to jest jakiś osobnik żenujący, wazeliniarz a może potomek komunistów, ubeków?

  Zgłoś nadużycie wazelina piątek, 07, grudzień 2012 14:32 Link do komentarza
 • re TLo

  TLo - a stolec był?

  Zgłoś nadużycie re TLo piątek, 07, grudzień 2012 13:19 Link do komentarza
 • do Tlo

  W Jedliczu co raz jest nowe bo to widać na każdym miejscu. To hala sportowa , to oczyszczalnia, to boisko ze sztuczną trawą, to nowe place zabaw, to pieknie urządzony cmentarz wraz z nową kaplicą, to nowe drogi, to odremontowane domy ludowe, to zabytkowa szkoła w Żarnowcu, itp. Ksiądz widocznie ma swoje zajęcia. Gdyby to była impreza powiatowa to byłby conajmniej Biskup.

  Zgłoś nadużycie do Tlo czwartek, 06, grudzień 2012 09:31 Link do komentarza
 • TLo

  Księdza nie było, czy tylko obiektyw go nie ujął? A może nowe do Jedlicza przyszło..? Oby!

  Zgłoś nadużycie TLo środa, 05, grudzień 2012 22:03 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?