KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wiedzą kim jest odnaleziony mężczyzna

Wiedzą kim jest odnaleziony mężczyzna Fot. KMP Przemyśl

Przemyśl: nie wiedział, jak się nazywa, znalazła go policja. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o mężczyźnie, którego tożsamość starali się ustalić przemyscy funkcjonariusze. Okazało się, że ostatni kontakt z rodziną miał ponad pół roku temu. Policjanci sprawdzają, czy nie padł ofiarą przestępstwa.

REKLAMA


O sprawie tajemniczego mężczyzny informowaliśmy w ubiegłym tygodniu: Podkarpacie: Kim jest ten mężczyzna?

Przez kilkanaście dni policjanci pracowali nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego policyjny patrol napotkał, gdy szedł wzdłuż drogi w Starej Birczy.

- Mężczyzna niczego nie pamiętał, nie wiedział skąd pochodzi i jak się znalazł w tej okolicy. Mimo wielu różnorakich działań nie zdołano od razu ustalić, kim jest ten człowiek - informuje komenda miejska Policji w Przemyślu.

Policjanci zwrócili się o pomoc do mediów, by publikując zdjęcie mężczyzny dotrzeć do osób, które mogą go znać.

W sobotę (9 lipca) do komendy w Przemyślu zgłosiło się małżeństwo pochodzące z województwa pomorskiego. Twierdzili, że na zdjęciach publikowanych w mediach rozpoznali swojego syna. Policjanci sprawdzili te informacje. Potwierdzili tożsamość młodego człowieka, którym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania ponad rok temu w celach zarobkowych, zabierając ze sobą tylko telefon komórkowy oraz laptop, nie podał żadnego adresu. Rodzice ostatni kontakt z synem mieli pół roku temu.

Mężczyzna z uwagi na swój stan zdrowia pozostaje pod obserwacją lekarzy. Policjanci sprawdzają, czy 25-latek nie stał się ofiarą przestępstwa.

kmp przemyśl/pd

  • autor: kmp przemyśl/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?