KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginął Mateusz Szylak. Szuka go rodzina i Policja

Zaginął Mateusz Szylak. Szuka go rodzina i Policja Fot. materiały KWP Rzeszów

25-latek ostatni raz był widziany w nocy z 19 na 20 listopada w lokalu "Czarny Kot" w Rzeszowie. Od tamtej pory nikt go nie widział, a jego telefon jest wyłączony. Podajemy rysopis. Zobacz zdjęcie.

REKLAMA


Rodzina poprosiła o pomoc Policję. Trwają poszukiwania.

- Policjanci wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie poszukują zaginionego 25-letniego Mateusza Szylaka zamieszkałego w Stańkowej (gm. Ustrzyki Dolne). Mężczyzna ostatni raz był widziany w nocy z 19 na 20 listopada w lokalu "Czarny Kot" przy rzeszowskim Rynku. Od tamtej pory nikt go nie widział, a zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Jego telefon jest wyłączony - czytamy w komunikacie KMP Rzeszów.

Rysopis: Wzrost 175 cm, waga ok. 83 kg, krótkie, czarne włosy, owalna twarz, średni nos, przylegające uszy, na twarzy kilkudniowy zarost.

Ubiór: Spodnie jeans w kolorze niebieskim, bluza koloru granatowego, kurtka w kolorze szarym, buty brązowe.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KMP w Rzeszowie (tel. 17 858 3224 albo 17 858 33 10 lub tel. alarmowy Policji - 997).

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?