KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Paweł Bogusz nadal się nie odnalazł. Zwiększono nagrodę za informację

Paweł Bogusz nadal się nie odnalazł. Zwiększono nagrodę za informację Fot. KrosnoCity.pl

Nadal trwają poszukiwania zaginionego Pawła. Mężczyzna nie odnalazł się od 13 stycznia. Rodzina powiększyła nagrodę za informacje o zaginionym do 7000 złotych.

REKLAMA


Mężczyzna wyszedł z domu w piątek (13 stycznia) ok. godz. 9.00 - 10.00 z mieszkania przy ul. Grodzkiej w Krośnie. Miał pójść do kuzyna, żeby pomóc w drobnych pracach. Nie dotarł na miejsce, ani do chwili obecnej nie powrócił do domu. Nie zabrał ze sobą telefonu. Ubrany był w jasną kurtkę zimową, jeansowe spodnie i brązowe buty.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, włosy czarne krótkie z lekką siwizną, oczy brązowe.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z komendą miejską Policji w Krośnie tel.  13 43 29 310, 13 43 29 324 lub tel. alarmowy 997, albo z rodziną zaginionego nr tel. 731 192 340 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


Fot. archiwum rodzinne

Nagroda
- Obecnie nagroda za sprowadzenie do domu Pawła lub wskazanie miejsca, gdzie się znajduje wynosi 7 tysięcy zł. Jeśli macie choć chwilę, by przeszukać swoją okolicę, proszę o to w imieniu rodziny Pawła! Możecie mu uratować życie - apeluje brat zaginionego.

Rodzina i znajomi sprawdzili już kilkadziesiąt miejsc, pytali wiele osób, ale nadal nie wiadomo co stało się z Pawłem.

W Internecie ukazał się film z Rzeszowa, autorstwa jednego z kierowców. Na filmie widać mężczyznę idącego pod prąd, wzdłuż drogi. Rodzina zaginionego otrzymuje informację, że może to być zaginiony mieszkaniec Krosna. - Mężczyzna na nagraniu nie jest moim bratem, to nie jest Paweł - informuje Daniel, brat zaginionego.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?