KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginęła 12-letnia Joanna z Rzeszowa. Trwają poszukiwania

Zaginiona Joanna Ż. z Rzeszowa Zaginiona Joanna Ż. z Rzeszowa Fot. materiały KWP Rzeszów

Dziewczynka zaginęła 16 lutego. Rodzice odwieźli ją do szkoły, jednak nie była na lekcjach. Po południu 16 lutego, w wyniku zawiadomienia od zaniepokojonej rodziny rozpoczęto poszukiwania 12-letniej Joanny Żebrackiej.

REKLAMA


AKTUALIZACJA: 12-letnia Joanna z Rzeszowa odnaleziona w Krakowie

Dziewczynka razem z rodzicami wyszła z domu 16 lutego rano. Rodzice odwieźli ją do szkoły. Jednak nie była na lekcjach. Od tego czasu nikt jej nie widział. Po południu zaniepokojeni rodzice zawiadomili policjantów. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, pogotowie ratunkowe, dworce autobusowe i kolejowe. Komunikaty o zaginięciu zostały przekazane do taksówkarzy i przewoźników oraz do innych jednostek Policji.

Kilkudziesięciu policjantów, strażaków, dwa zastępy ratowników STORAT z psami poszukiwało 16 lutego wieczorem i w nocy zaginionej. Po sprawdzeniu terenu w pobliżu domu, policjanci w poszukiwaniu zaginionej przeczesywali miasto. Niestety do chwili obecnej dziewczynka nie została odnaleziona. Poszukiwania trwają.

- Policjanci zbierali również informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej. Wynikało z nich, że dziewczynka przed zaginięciem wróciła do domu, skąd wzięła ubranie i pieniądze, mogła udać się w kierunku Krakowa - informuje komenda miejska Policji w Rzeszowie.

Rysopis zaginionej Joanny Ż.
Wzrost 165 cm, waga 45 kg, szczupłej budowy ciała, włosy koloru brązowego za ramiona, spięte w kucyk, oczy zielone, twarz pociągła, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubiór
Do szkoły wyszła ubrana w kozaki do kolan, czarne z odwijanym biały futerkiem, granatowe jeansy, bordową kurtkę typu sportowego z mankietami zapinaną na zamek, pod kurtką miała bluzę sportową, czapkę koloru szaro-białego i szalik typu komin szaro-biały. Ponieważ dziewczynka wróciła do domu, mogła się przebrać.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą mieć o niej informację o kontakt z dyżurnym komendy miejskiej Policji w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13 pod nr telefonu (17) 858 33 10 lub 997 lub z najbliższą jednostką Policji.

kwp/pd

  • autor: kwp/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?