Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Paraliż drogowy. W mieście trwają inwestycje drogowe

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Trwa przebudowa tzw. "obwodnicy", równocześnie powadzone są jeszcze prace na ul. Lniarskiej oraz rozkopana jest ul. Moniuszki. Zobacz jakie utrudnienia są planowane na tak zwanej "obwodnicy" (DK28) w najbliższych dniach, do 07 czerwca. Nadal zamknięty jest wlot w ul. Tysiąclecia.

REKLAMAul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka - ruch wahadłowy
Trwają prace na lewej części jezdni odcinka od granicy miasta z miejscowością Potok do Szkoły Podstawowej nr 11. W związku z tym, ruch odbywa się wahadłowo na prawej części jezdni z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Kontynuowane są również prace na prawej jezdni Al. Jana Pawła II - odcinek od skrzyżowania z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Ruch odbywa się dwukierunkowo na lewej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka).

W związku z pracami nawierzchniowymi na lewej jezdni, pojawią się również utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - zamknięty wlot w ul. Tysiaclecia
Trwają prace na odcinku lewej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i ul. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Przypominamy, że całkowicie zamknięty dla ruchu jest wlot ul. Tysiąclecia. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni prawej (patrząc w kierunku Sanoka). Dla pojazdów chcących dojechać do ul. Tysiąclecia wyznaczono objazd tymczasowy ul. Krakowską i Hutniczą.

ul. Podkarpacka (od wiaduktu nad torami kolejowymi) - ruch wahadłowy
Trwają prace na prawej części jezdni od wiaduktu nad linią kolejową do skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Zręcińską i Pużaka. Ruch odbywa się wahadłowo na lewej części jezdni.

Wyjazd z os. Traugutta - objazdy
W dalszym ciągu trwają prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze. Trwają również roboty konstrukcyjne związane z budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28 oraz przygotowywane są nasypy pod łącznice.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Z uwagi na prowadzone prace na sieci kanalizacji deszczowej, czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. Batorego.

ul. Bieszczadzka (do granic miasta) - lokalne utrudnienia
Wykonawca prowadzi prace na wlotach ul. Polnej i Reymonta. W związku z tym w dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Na tym odcinku ruch odbywa się już dwukierunkowo.
Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).


Komunikacyjny paraliż
Równocześnie trwają prace na ul. Lniarskiej i na ul. Moniuszki. W efekcie ruch kumuluje się w innych miejscach, np na ul. Krakowskiej i Lewakowskiego. W ciągu dnia powstają ogromne korki. Przejazd przez Krosno jest bardzo utrudniony. Równocześnie prowadzone są też prace w zespole staromiejskim, tam też są objazdy.

Zobacz także: Uwaga Kierowcy! Zamknięta ul. Moniuszki. Mieszkańcy skarżą się na chaos

umk/pd

  • autor: umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj