Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Hello Krosno: Grozi nam inwazja z kosmosu!

Hello Krosno: Grozi nam inwazja z kosmosu! Fot. Krosno24.pl

To nie żart na 1 kwietnia! Cała Polska mówi o wypowiedzi byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy, która padła na spotkaniu w Krośnie. Czy kosmici zniszczą Ziemię ze strachu przed Putinem?

Lech Wałęsa podzielił się ze zgromadzonymi wiedzą zaczerpniętą z kanałów internetowych. Przekonywał, że ludzka cywilizacja już kilka razy powstawała i ginęła, w tym za sprawą broni atomowej, nadmiernego rozwoju sieci telefonicznych, lub była niszczona przez przybyszów z kosmosu.

- Mówią, że już pięć, czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza i dochodziła do tego samego błędu co my teraz, nie potrafili się porozumieć. Ktoś podobny do Putina "przycisnął im atom" i spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali telefonów, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy - opowiadał w Krośnie Lech Wałęsa.

To nie wszystko. Jeżeli nie samozagłada, to czeka nas okrutna śmierć z rąk inteligentniejszych od nas kosmitów.
- Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi "UFami" i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy - przekonywał Lech Wałęsa.

Podkreślał przy tym, że takie teorie trzeba brać pod uwagę. Dlaczego?
- Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują, w kamieniu... piramidy choćby. No nie wiemy, skąd to się wzięło, w związku z tym musimy założyć wszystko - przekonywał.

Wypowiedź z Krosna odbiła się szerokim echem w Internecie i ogólnopolskich mediach. Można jej posłuchać między innymi tutaj:

Tymczasem w ankiecie Radia Zet prawie połowa głosujących obawia się inwazji z kosmosu, zobacz: Lech Wałęsa straszy… inwazją kosmitów. „Przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” [WIDEO]

Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na komentarze!

pd

17 komentarzy

 • mo

  Zrobił sobie przystanek w drodze do Żurawicy....?

  Zgłoś nadużycie mo niedziela, 14, lipiec 2019 11:57 Link do komentarza
 • zz

  @UFO, chyba źle zrozumiałeś moje wpisy. To są cytaty wypowiedzi pana Wałęsy. Bez komentarzy, bo co tu można komentować. Żałosny człowiek, który mógł być kimś, a został ... No nie napiszę, bo Wielki Tydzień.
  Mamy niestety bardzo poważne problemy. Nie wygląda to dobrze.

  https://niezalezna.pl/267732-maturzysci-nie-chcemy-roku-w-plecy-nauczyciele-to-nie-nasz-problem-zobacz-nagranie

  Zgłoś nadużycie zz wtorek, 16, kwiecień 2019 11:35 Link do komentarza
 • UFO

  Dlaczego moderator pozwala na te komentarze z wyzwiskami? Mnie np. śmieszy co Wałęsa wygaduje o tym swoim UFO. Widziałem nagranie, wiem co mówił i uważam, że mocno sobie coś wkręcił. Czy to mu daje prawo do obrażania każdego, kto nie podziela jego opinii o UFO? Moderatorze reaguj! "Bo przetne na pół i Ziemia się zwinie!!!"

  Zgłoś nadużycie UFO środa, 10, kwiecień 2019 12:11 Link do komentarza
 • zz

  ".. I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO. (…) Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem..."

  "... A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi “czy Wałęsa odleciał?”. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski (…) Ludzie z Krosna odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest... "

  Zgłoś nadużycie zz poniedziałek, 08, kwiecień 2019 23:27 Link do komentarza
 • zz

  ".. Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali (…) I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę +Bolka+. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać.."

  — powiedział Wałęsa.

  Zgłoś nadużycie zz poniedziałek, 08, kwiecień 2019 23:20 Link do komentarza
 • hadam

  Super

  Zgłoś nadużycie hadam sobota, 30, marzec 2019 16:04 Link do komentarza
 • Pawel kopinski kopi

  Prawdę mówi. Brawo Lechu

  Zgłoś nadużycie Pawel kopinski kopi sobota, 30, marzec 2019 08:16 Link do komentarza
 • diabloo

  A co takiego zrobił przez ostatnią kadencje "pan KUPIS".Morda w kubeł Panie Pawle.Dupowłazie Kaczora!!!!!!!!!

  Zgłoś nadużycie diabloo piątek, 29, marzec 2019 22:42 Link do komentarza
 • śfiadek

  Kosmici Ufami przywieźli Bolka do Stoczni Gdańskiej :)

  Zgłoś nadużycie śfiadek piątek, 29, marzec 2019 14:30 Link do komentarza
 • zz

  Panie posłanki Łużbieta Elkacijewska i Froanna Jydrych powinny poszukać sobie jakiegoś innego zajęcia. To co robią nie służy Polsce.Dziwię się ludziom, którzy na nie głosują. Posłanka w koszulce z napisem KONSTYTUCJA, nie reaguje na fakt wyrywania mikrofonu młodemu człowiekowi, podczas spotkania, które ona prowadzi. Jakim słowem to określić? Czy hipokryzja będzie właściwym?

  Zgłoś nadużycie zz piątek, 29, marzec 2019 10:56 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj