KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Hello Krosno: Grozi nam inwazja z kosmosu!

Hello Krosno: Grozi nam inwazja z kosmosu! Fot. Krosno24.pl

To nie żart na 1 kwietnia! Cała Polska mówi o wypowiedzi byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy, która padła na spotkaniu w Krośnie. Czy kosmici zniszczą Ziemię ze strachu przed Putinem?

REKLAMA


Lech Wałęsa podzielił się ze zgromadzonymi wiedzą zaczerpniętą z kanałów internetowych. Przekonywał, że ludzka cywilizacja już kilka razy powstawała i ginęła, w tym za sprawą broni atomowej, nadmiernego rozwoju sieci telefonicznych, lub była niszczona przez przybyszów z kosmosu.

- Mówią, że już pięć, czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza i dochodziła do tego samego błędu co my teraz, nie potrafili się porozumieć. Ktoś podobny do Putina "przycisnął im atom" i spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali telefonów, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy - opowiadał w Krośnie Lech Wałęsa.

To nie wszystko. Jeżeli nie samozagłada, to czeka nas okrutna śmierć z rąk inteligentniejszych od nas kosmitów.
- Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi "UFami" i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy - przekonywał Lech Wałęsa.

Podkreślał przy tym, że takie teorie trzeba brać pod uwagę. Dlaczego?
- Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują, w kamieniu... piramidy choćby. No nie wiemy, skąd to się wzięło, w związku z tym musimy założyć wszystko - przekonywał.

Wypowiedź z Krosna odbiła się szerokim echem w Internecie i ogólnopolskich mediach. Można jej posłuchać między innymi tutaj:

Tymczasem w ankiecie Radia Zet prawie połowa głosujących obawia się inwazji z kosmosu, zobacz: Lech Wałęsa straszy… inwazją kosmitów. „Przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” [WIDEO]

Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na komentarze!

pd

 • autor: pd

22 komentarzy

 • kotUA

  Podobno za 5 lat Wałęsę ufami z tego świata wywiozą. Już mu się na tym świecie nudzi - tak Wódz OTUA powiedział.

  Zgłoś nadużycie kotUA środa, 11, grudzień 2019 13:25 Link do komentarza
 • j...

  https://www.youtube.com/watch?v=92ajhL9fk9Y z dedykacją dla przemiłych młodych ludzi, którzy dali się zwieść Korwinowi

  Zgłoś nadużycie j... piątek, 11, październik 2019 10:01 Link do komentarza
 • j...

  Kosmici głosujcie na Joannę! :-) Ja wolę zagłosować na kogoś, kto nie zaprasza do Krosna esbeków.

  Zgłoś nadużycie j... czwartek, 19, wrzesień 2019 22:58 Link do komentarza
 • wybiórca

  Pani Joanno - ma Pani mój głos!!!
  Niech żyją Kosmici!!!!

  Zgłoś nadużycie wybiórca środa, 18, wrzesień 2019 11:17 Link do komentarza
 • wójt

  A kto u boku zwykłego elektryka ?
  Pani Frydrych !
  Oddacie na nią głos ponownie ?

  Zgłoś nadużycie wójt wtorek, 03, wrzesień 2019 00:53 Link do komentarza
 • mo

  Zrobił sobie przystanek w drodze do Żurawicy....?

  Zgłoś nadużycie mo niedziela, 14, lipiec 2019 11:57 Link do komentarza
 • zz

  @UFO, chyba źle zrozumiałeś moje wpisy. To są cytaty wypowiedzi pana Wałęsy. Bez komentarzy, bo co tu można komentować. Żałosny człowiek, który mógł być kimś, a został ... No nie napiszę, bo Wielki Tydzień.
  Mamy niestety bardzo poważne problemy. Nie wygląda to dobrze.

  https://niezalezna.pl/267732-maturzysci-nie-chcemy-roku-w-plecy-nauczyciele-to-nie-nasz-problem-zobacz-nagranie

  Zgłoś nadużycie zz wtorek, 16, kwiecień 2019 11:35 Link do komentarza
 • UFO

  Dlaczego moderator pozwala na te komentarze z wyzwiskami? Mnie np. śmieszy co Wałęsa wygaduje o tym swoim UFO. Widziałem nagranie, wiem co mówił i uważam, że mocno sobie coś wkręcił. Czy to mu daje prawo do obrażania każdego, kto nie podziela jego opinii o UFO? Moderatorze reaguj! "Bo przetne na pół i Ziemia się zwinie!!!"

  Zgłoś nadużycie UFO środa, 10, kwiecień 2019 12:11 Link do komentarza
 • zz

  ".. I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO. (…) Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem..."

  "... A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi “czy Wałęsa odleciał?”. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski (…) Ludzie z Krosna odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest... "

  Zgłoś nadużycie zz poniedziałek, 08, kwiecień 2019 23:27 Link do komentarza
 • zz

  ".. Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali (…) I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę +Bolka+. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać.."

  — powiedział Wałęsa.

  Zgłoś nadużycie zz poniedziałek, 08, kwiecień 2019 23:20 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?