Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Skuteczny sposób na cellulit i zmniejszenie obwodów

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Szczupła sylwetka to prawdziwy powód do dumy i samozadowolenia. Niestety natura, geny i błędy żywieniowe, to najczęstsze przyczyny, które stają nam na drodze do perfekcyjnego wyglądu. Można jednak temu zapobiec w bardzo prosty i dość skuteczny sposób. Wystarczy spróbować body wrappingu. Co to takiego? I czy szczupła sylwetka to jedyny efekt, jakiego możemy się spodziewać po tym zabiegu?

Body wrapping czyli smarujesz się i… chudniesz
Tak najkrócej można by zdefiniować ten prosty zabieg, gdyż jego głównym etapem jest właśnie naniesienie na skórę preparatu kosmetycznego o właściwościach wyszczuplających. Drugi etap polega na owinięciu posmarowanych kosmetykiem miejsc folią - najlepiej, aby była to specjalistyczna folia do body wrappingu - która pozwala skórze oddychać i jest zalecana do zabiegów tego typu. Następnie musimy przykryć się kocem lub owinąć pasem neoprenowym. Odczekujemy w ten sposób około godziny czasu. Jeśli stosujemy profesjonalne kosmetyki do body wrappingu - czas zabiegu jest znacznie krótszy. Ale i moc używanych kosmetyków znacznie większa. Po co to wszystko? Otóż głównym celem body wrappingu jest wyszczuplenie sylwetki w najtrudniejszych jej rejonach. Już po tygodniu regularnego stosowania można liczyć na pierwsze, zadowalające efekty, a to dopiero początek możliwości, jakie daje body wrapping.

Czego można się spodziewać po tym zabiegu?
Prócz widocznie pomniejszonych obwodów, możemy również cieszyć się dużo bardziej jędrną i napiętą skórą. Dzięki temu polepszymy dodatkowo efekty kuracji odchudzających czy treningów. Jednakże na tym również nie koniec efektów, jakie możemy osiągnąć po tym zabiegu. Lista jego cudownego działania jest dużo dłuższa.

Otóż body wrapping to także:
- Oczyszczenie skóry i organizmu z toksyn - dzięki temu nie tylko wyglądamy lepiej, ale również czujemy się dużo lepiej i łatwiej tracimy na wadze;
- Likwidacja wszelkiego rodzaju obrzęków - są one wynikiem nadmiernego gromadzenia wody w ustroju; body wrapping pomaga nam go usunąć;
- Przywrócenie skórze świeżości i młodego wyglądu;
- Usunięcie cellulitu;
- Likwidacja efektu zastoju limfy w ustroju;
- Minimalizacja rozstępów.

Body wrapping posiada również zbawienny wpływ na rozciągniętą zbytnio skórę po ciąży czy w efekcie bardzo intensywnego odchudzania. Przyspiesza i umożliwia jej ponowne wchłonięcie.

Zabieg polecany jest również wszystkim tym paniom, które intensywnie ćwiczą. Przyspiesza on bowiem likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej i pomaga w modelowaniu sylwetki.

Co równie ważne - body wrapping radzi sobie doskonale z takim defektem urodowym jakim jest cellulit. Już po miesiącu regularnych zabiegów osoby wykonujące body wrapping moge bez kompleksów pokazać się na ulicy, plaży czy basenie w króciutkiej spódniczce czy bikini. A ich skóra - bez względu na wiek - będzie jędrna, napięta i bez górek i dołków tak typowych dla cellulitu.

Oprócz niezliczonej ilości plusów - body wrapping ma tez jeden zasadniczy minus. Nie wszyscy moga go wykonywać. Jeśli jesteś w ciąży, masz problemy z układem krwionośnym (cierpisz z powodu podwyższonego ciśnienia, chorujesz na żylaki, musisz uważać na stan swojego serca itp.), masz skórę naczynkową, chorujesz na nerki, albo przechodziłaś niedawno operację - body wrapping nie możesz korzystać z dobrodziejstw body wrappingu.

Reasumując: body wrapping możemy śmiało zaszufladkować jako zabieg 3w1 czyli upiększająco - wyszczuplająco - pielęgnacyjny. Dzięki niemu nie tylko otworzymy sobie szerzej drzwi ku wymarzonej szczupłej sylwetce. Poprawimy tym samym wygląd i stan naszej skóry. Co w efekcie zmieni nas w osoby bardziej pewne siebie.

Artykuł został przygotowany przez zespół sklepu internetowego Naturica.pl w którym zaopatrzysz się w profesjonalne kosmetyki do body wrappingu

4 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj