Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Stop szarościom... Czas na mocne kolory

Sukienki Violi przypominają rzeźby. Bardzo rzadko przylegają idealnie do ciała, a dzięki zaskakującym draperiom stają się trójwymiarowe. Do tego energetyczne kolory (fiolety, zielenie, pomarańcze), nie tak często spotykane w naszym klimacie. Viola Śpiechowicz projektuje ubrania produkowane w krótkich seriach i ekskluzywne kreacje dla indywidualnych klientek, konsekwentnie rozwijając swój oryginalny, dobrze rozpoznawalny styl. Zajmuje się również kreowaniem wizerunku kobiet ze świata filmu, sztuki, telewizji i estrady oraz tworzeniem kostiumów na potrzeby sceniczne.

alt

ADA FIJAŁ PREZENTUJE KOLEKCJĘ VIOLI ŚPIECHOWICZ!

Jej stroje chętnie noszą znane aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjne. Dziś założyła je i zaprezentowała aktorka i piosenkarka- Ada Fijał.

Bohaterki sesji

VIOLA ŚPIECHOWICZ
- Inspirująca, bezpretensjonalna i niezwykle twórcza osobowość. Wciąż zaskakuje nowymi pomysłami konsekwentnie rozwijając swój oryginalny dobrze rozpoznawalny styl, charakteryzujący się nowatorskimi, często wynikającymi z funkcji rozwiązaniami, rzeźbiarską konstrukcją, poszukiwaniami fakturalnymi i malarską konsekwencją kolorystyczną. Umiejętnie czerpie z tradycji i bogactwa różnych kultur przełamując obowiązujące w modzie kanony.

alt alt

Była jedną z założycielek firmy Odzieżowe Pole, dla której projektowała przez 13 lat. W 2007 roku rozpoczęła działalność pod własnym nazwiskiem. Viola Śpiechowicz konsekwentnie tworzy swoją wizję mody, dzięki czemu udało jej się zdobyć przychylność rynku i środowiska mody. Jest laureatką wielu nagród, których uzasadnieniem przyznania najczęściej była innowacyjność.

alt

ADA FIJAŁ - Wokalistka i aktorka zafascynowana dwudziestoleciem międzywojennym, czarem i szykiem sprzed lat. Przez dziennikarzy modowych okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych znanych Polek. Występowała w spektaklach teatralnych na scenach krakowskich teatrów. Śpiewa retro-pop, a także przeboje z lat 20-tych i 30-tych w nowoczesnych aranżacjach. Współautorka docenionego wieloma wyróżnieniami projektu Klub Retro (min. Nagroda Złoty Liść Festiwalu Retro za najciekawsze wydarzenie artystyczne sezonu 2007).

alt

Współpracowała z wieloma klubowymi DJ-ami min. z DJ Seb Skalskim, DJ Matt Kowalsky oraz Benzo Baseline. W 2009 roku została nominowana do Festiwalu Top Trendy z utworem Take Your Time, zaśpiewanym w duecie z austriacką retro gwiazdą muzyki klubowej Louie Austenem. Obecnie pracuje nad nową solową płytą. Do współpracy nad albumem zaprosiła londyńskiego producenta Victora Daviesa (w Polsce znanego min. ze współpracy z Andrzejem Smolikiem).

alt


altSesja:
Fotograf: Bartek Wardziak
Wizaż: Anna Łyszkowska
Fryzura: Małgorzata Krasińska
Produkcja: I.D.Media, www.idmedia.pl , IMPERIUM KOBIET

Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji sesji dla Almi Decor Złote Tarasy.

KOLEKCJA DOSTĘPNA W ALMI DECOR ZŁOTE TARASY.

CENY PREZENTOWANYCH MODELI: OD 1200ZŁ DO 2500ZŁ

Dla KrosnoCity.pl - Imperium Kobiet

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj