Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Bohater metamorfozy schudł 20 kilogramów z Projekt Zdrowie Krosno

Zdrowe i bezpieczne odchudzanie trwa kilka tygodni, a nawet miesięcy. Przykładem jest pan Tadeusz, który pod opieką dietetyka mgr Anny Pacyga z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Krośnie w ciągu 8 miesięcy schudł, aż 20 kg.

REKLAMAMetamorfoza pana Tadeusza jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli chcemy o siebie zawalczyć, to możemy, to zrobić w każdym momencie swojego życia i w każdym wieku.

Dzięki diecie zyskał lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim poprawiło się jego zdrowie. Wyniki badań są rewelacyjne, unormowało się ciśnienie, a utrata kilogramów jeszcze bardziej motywowała to uprawiania aktywności fizycznej. W osiągnięciu celu wspierała rodzina oraz cotygodniowe wizyty w gabinecie dietetyka, co było niezmiernie ważne dla powodzenia kuracji.

- Nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoją sylwetkę. Jako specjaliści zachęcamy, aby zacząć od zmian nieprawidłowych nawyków żywieniowych, a tym samym zafundować sobie lepsze samopoczucie - mówi Anna Pacyga z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Krośnie.

A co jeśli sądzisz, że wiesz dużo, ale... po prostu tego nie stosujesz? Problemy z motywacją miewa każdy, jednak każdy może nauczyć się nie odkładać na potem możliwości zmiany. Zacznij od najważniejszego, czyli od działania. Nie odkładaj decyzji o diecie do nowego roku, rozpocznij ją już dziś. Ostatni dzwonek żeby pomyśleć o zbliżającym się nieuchronnie końcu roku, a co za tymi idzie zabawie sylwestrowej, na której chcemy prezentować się jak najlepiej.

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Krośnie zaprasza do swojego gabinetu po nową sylwetkę oraz lepsze samopoczucie. Już dziś umów się na konsultacje z dietetykiem Projekt Zdrowie Krosno 886 619 999 ul. Niepodległości 15 a.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • A pear

    Ruch i żywność nie przetworzona -to po pierwsze. Po drugie wyeliminowanie cukru i fruktozy. Wbrew temu co mówią niektórzy tzw dietetycy tłuszcze są bardzo ważne i nie powodują tycia.ludzie; zacznijcie się ruszać i pić wodę. Zasuszenie i chuda twarz nie wygląda dobrze. Niestety.

    Zgłoś nadużycie A pear piątek, 23, listopad 2018 09:50 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj