KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Za tydzień "bieg dla Kamila" z Krosna. Pobiegną nawet mieszkańcy Krakowa

Tydzień dzieli nas do charytatywnych zawodów biegowych "Przybij Piątkę z Kamilem", które odbędą się 30 czerwca w Widaczu. Zapisy on-line trwają do 25 czerwca. Na liście zgłoszeń zanotowano ponad 110 zainteresowanych. W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci Krosna, powiatu krośnieńskiego, jasielskiego, rzeszowskiego, a nawet mieszkańcy Krakowa.

REKLAMA


Cel wydarzenia jest szczególny - pozyskane środki z zapisów na bieg zostaną przekazane na rehabilitację Kamila Kenar z Krosna, który uległ poważnemu urazowi kręgosłupa. Więcej informacji o Kamilu znajdziecie tutaj.

Zawody zostały podzielone na kilka kategorii dystansowych (800 m - dzieci, 2, 5 i 10 km (dwie pętle) ulicami wsi Widacz i terenowymi), wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zapisy prowadzone są na stronie www.timekeeper.pl Regulamin dostępny jest - tutaj.

Dotychczas do zawodów zgłoszono 11 dzieci (bieg na dystansie 800m), na liście znajduje się również 23 osoby (bieg na dystansie 5km), 20 osób (bieg na dystansie 2 km), 34 osoby (bieg na dystansie 10km - dwie pętle) oraz 24 osoby w kategorii Nordic Walking.

W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci takich miejscowości jak: Krosno, Sanok, Widacz, Węglówka, Wojaszówka, Czarnorzeki, Korczyna, Jedlicze, Iwonicz, Rogi, Rymanów i Rymanów-Zdrój, Grabownica Starzeńska, Ladzin, Leśniówka, Łężany, Dobieszyn, Nowy Żmigród, Targowiska, Milcza, Zręcin, Długie, Głowienka, Blizne, Olszanica, Żeglce, Lubatowa, Dukla, Ustrzyki Dolne, Dębica, Jasło, Biecz/Kołaczyce, Stefkowa, Hermanowa, a nawet Rzeszowa, Pruchnika, Binarowej, Pilzna i Krakowa.

W wydarzeniu mogą brać udział służby mundurowe, w tym jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9:00. Biuro zawodów będzie znajdować się w Dom Ludowy w Widaczu.

- Za wsparcie biegu dziękujemy firmom, ofiarodawcom i sponsorom: Prodeco, Dorsum.pl, Myszkowe animacje dla dzieci, Panakeja - Prywatne Usługi Pielęgniarskie, Auto Szyby Krosno, Multeo - Multi Agencja Reklamowa, Auto-Kram Stacja Demontażu Pojazdów, ALICE - Stacja Kontroli Pojazdów, High System oraz Gminie Krosno - mówi Dawid Bach, organizator wydarzenia.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Sołtys Widacza, Mariusz Krupski. Partnerem wydarzenia jest Restauracja i Club Wyszynk Krosno. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują: KrosnoCity.pl, Krosno112.pl, KrosnoSfera.pl, TV Galicja i RMF MAXX.

Dołączcie do wydarzenia na FB: Przybij Piątkę z Kamilem. Charytatywne wydarzenie biegowe

Zobacz także:
- Ponad 70 zgłoszeń do zawodów "Przybij Piątkę z Kamilem". Trwają zapisy
- Przybij Piątkę z Kamilem. Wystartuj w charytatywnych zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking
- Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila
- Dajmy siłę Kamilowi. Dołącz do zbiórki na rzecz młodego krośnianina
- Kamil może już samodzielnie siedzieć. "To dzięki Wam!"

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?