Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila

Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila Fot. Facebook Daję siłę Kamilowi Kenar

Przyjaciele, znajomi, a także zupełnie obce osoby chcą pomóc Kamilowi w odzyskaniu sprawności. Chłopak po upadku z wysokości próbuje odzyskać władzę w rękach i nogach. Trwa zbiórka pieniędzy za pośrednictwem zrzutka.pl

REKLAMA- Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz ukochanego klubu piłkarskiego, po meczu wyszedł na papierosa i siadając na barierce niestety przechylił się za bardzo do tyłu i stracił równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 m, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne. Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej - mówi Dawid, znajomy Kamila.

Zbiórka pieniędzy w serwisie crowdfundingowym będzie przekazana na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Specjaliści opracowali Indywidualny Plan Rehabilitacji dla Kamila na najbliższe 5 miesięcy. Jego koszt to aż 112 100 zł.

Kamil ma pełną świadomość swojego stanu i jest komunikatywny. - Wierzymy wciąż, że Kamil powróci do życia jakie pamięta sprzed wypadku. Jest to dla niego bardzo ważne, gdyż pomimo niedowładu czterokończynowego ma pełną świadomość tego w jakim jest stanie. Daj mu siłę! - czytamy na stronie zbiórki. Zobacz: facebook.com/dajesilekamilowikenar/

Dodatkowo poszukiwana jest ekipa remontowo - budowlana, która bezpłatnie mogłaby wykonać remont pokoju Kamila, tak by był dostosowany do jego potrzeb po powrocie ze szpitala.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

red.

1 komentarz

  • rogol

    Jeden zabieg dziennie to 750 zlotych.
    Ollicza sobie ci biedni rechabilitanci wiecej niz niejeden hirurg z wieloletnia praktyka.tyle niezarobi.
    A moze placic za efekty pracy a nie dawc pieniadze bo oni tak chca.

    Zgłoś nadużycie rogol piątek, 02, luty 2018 15:31 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj