KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Złoty Paragon 2016 - marka Knorr ponownie nagrodzona

Złoty Paragon 2016 - marka Knorr ponownie nagrodzona Fot. archiwum Knorr

Marka Knorr znalazła się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji renomowanego konkursu "Złoty Paragon 2016 - Nagroda Kupców Polskich" organizowanego przez miesięcznik "Hurt i Detal". Nagrodą uhonorowany został Fix Spaghetti Bolognese Knorr.

REKLAMA


Produkty sygnowane logo Knorr doceniają konsumenci, jak również hurtownicy i detaliści, o czym świadczyć może nagroda przyznana w konkursie "Złoty Paragon 2016 - Nagroda Kupców Polskich" organizowanym przez "Hurt i Detal". Miesięcznik skierowany jest do właścicieli sklepów z branży FMCG, a jego czytelnicy począwszy od 2011 roku wybierają te produkty, które ich zdaniem w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce w roku ubiegłym. Konkurs "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" jest jednym z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

Marka Knorr nagrodzona została w kategorii: "Dania gotowe instant i fixy". To kolejny rok z rzędu, gdy pierwsze miejsce w klasyfikacji zajmuje produkt Knorr - tym razem Fix Spaghetti Bolognese. Produkt jest doskonale znany polskim konsumentom. Znakomicie odpowiada na kulinarne upodobania Polaków, którzy bardzo chętnie sięgają po dania kuchni włoskiej. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich dążących do przygotowania aromatycznego, gęstego sosu, który znakomicie wypada w połączeniu z makaronem. Dzięki bogactwu ziół i przypraw przygotowywane przez konsumentów spaghetti bolognese będzie pachnące i idealnie doprawione.

W konkursie "Złoty Paragon 2016" wyróżnione zostały także Esencja do sosu pieczeniowego ciemnego Knorr oraz Przyprawa do mięs Knorr.

js

  • autor: js

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?