Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Hip-Hop Symfonicznie na KultURaliach w Rzeszowie

Po raz pierwszy podczas KultURaliowych koncertów czeka nas wspaniała lekcja historii. 10 maja na Miasteczku Akademickim przy ulicy Cichej (Rzeszów), na scenie w towarzystwie ponad pięćdziesięciu muzyków "Orkiestry Passionart", czterdziestu chórzystów "Chóru Passionart", gitary basowej i solistów zaprezentują się: Tadeusz "Tadek" Polkowski, Bosski, Peja, Lukasyno, PiH, Wilku (Hemp Gru), Bilon (Hemp Gru) oraz Sobota.

REKLAMARymowane wersy będą opowiadać o Polskim Państwie Podziemnym i żołnierzach Armii Krajowej, którzy po zakończeniu II wojny światowej walczyli o niepodległość. Muzyka patriotyczna będzie przeplatała się z autorskimi utworami artystów. Zespół stworzony na potrzeby programu wykonuje pod dyrekcją Janusza Wierzgacza utwory z płyty NIEWYGODNA PRAWDA zaaranżowane na ten fenomenalny skład wykonawczy przez Marka Pawełka.

Tym samym muzyka klasyczna i historia spotyka się z młodzieżową formą ekspresji, by mówić, śpiewać i grać o bohaterstwie i wytrwałości Niezłomnych. Będzie to pełen pozytywnej energii koncert dający niesamowite wrażenia artystyczne.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
Więcej na www.kulturalia.urz.pl oraz www.facebook.pl/kultURaliaUR

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj