KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Klopsiki w sosie pomidorowym i Tagliatelle z kurczakiem Naturalnie Smaczne! Knorr

Kompozycje warzyw, przypraw i ziół w 100% z naturalnych składników? Takie są produkty Naturalnie Smaczne! marki Knorr. Teraz w tej linii pojawiają się dwie nowości: Naturalnie Smaczne! Klopsiki w sosie pomidorowym i Naturalnie Smaczne! Tagliatelle z kurczakiem.

REKLAMA


Naturalnie Smaczne! Klopsiki w sosie pomidorowym
Klopsiki zwykle zjednują sobie najbardziej wymagających smakoszy, czyli... najmłodszych członków rodziny. Uwielbiają oni mięsne kuleczki skąpane w ulubionym sosie pomidorowym. Teraz będą one także znakomicie doprawione. Wystarczy połączyć z mięsem mielonym 2 łyżeczki Naturalnie Smaczne! Knorr, by zyskać doskonały smak i aromat. Zapewnią je znajdujące się w składzie produktu suszone warzywa, zioła i przyprawy, jak m.in. pomidory, papryka, oregano, tymianek, rozmaryn, czosnek i cebula.

Składniki: przecier pomidorowy (32%), cebula (14%), cukier, sól morska, suszone pomidory (9,3%), marchew (7%), skrobia, czosnek (3,5%), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (3,1%), papryka (1,2%), oregano, rozmaryn, tymianek, pieprz.

Naturalnie Smaczne! Tagliatelle z kurczakiem
To będzie prawdziwie włoska uczta! Makaronowe wstążki w pachnącym śródziemnomorskimi ziołami i przyprawami sosie. Do przyrumienionej na patelni cebuli i podsmażonego mięsa dodajemy Naturalnie Smaczne! Knorr, a w nim znajdują się m.in. suszone pomidory, bazylia, tymianek, natka pietruszki, cebula, czosnek i liść laurowy. Dzięki temu sos będzie niezwykle aromatyczny i zyska odpowiednią konsystencję. Pysznie i po włosku!

Składniki: cebula (23%), skrobia, sól, suszone pomidory (5,1%), cukier, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (4,1%), pieczarki (2,6%), pieprz, czosnek (1,3%), natka pietruszki (1%), bazylia (1%), tymianek, sok z cytryny w proszku, liść laurowy.

Naturalne w 100%, zrównoważone i dla wegan
Produkty z linii Naturalnie Smaczne! Knorr są oparte jedynie na naturalnych składnikach, które dobrze znamy z naszych domowych kuchni. Lista zawiera bowiem wyłącznie takie składniki, jak warzywa, zioła, przyprawy, mąkę czy skrobię. Wszystkie zostały poddane suszeniu, czyli jednej z najstarszych metod utrwalania żywności. Dzięki temu nie ma potrzeby dodawania do produktów żadnych konserwantów, a warzywa, zioła i przyprawy zachowują większość składników odżywczych, swój smak i aromat. Ich cząstki są większe niż dotychczas, przez co z łatwością można je rozpoznać w produkcie.

Ponadto większość warzyw, ziół i przypraw wykorzystanych do produkcji Naturalnie Smaczne! Knorr pochodzi z gospodarstw prowadzonych w sposób zrównoważony. Oznacza to, że przy ich uprawie rolnicy muszą kierować się Kodeksem Zrównoważonego Rolnictwa. To lista 11 kryteriów społecznych, ekonomicznych i środowiskowych, które pozwalają nazwać uprawy zrównoważonymi (np. optymalizacja ilości wody, prawidłowa utylizacja odpadów, poprawa jakości gleby, bioróżnorodność, poprawa standardów w zakresie praw pracowniczych, dobrobyt zwierząt).

Obie nowości Naturalnie Smaczne! Knorr są produktami odpowiednimi dla wegan, co potwierdza umieszczony na opakowaniu symbol Europejskiej Unii Wegetariańskiej (EVU).

Sugerowana cena detaliczna: 3,69 PLN

js

  • autor: js

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?