KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bolek i Lolek - wracają ulubieni bohaterowie z dzieciństwa!

Czy pamiętacie, jak na ekranie telewizora pojawiała się wieczorynka? Wszystkie dzieci czekały na ten moment, żeby znów spotkać swoich ulubionych bohaterów. Bolek i Lolek przeżywali szalone przygody i płatali sobie figle, a my śmialiśmy się wraz z nimi.

REKLAMA


Teraz Bolek i Lolek, jakich pamiętacie, wracają z zupełnie nowymi przygodami.

Jakie zwierzę lubi podkradać kanapki? Jakie skarby można znaleźć w ogródku? Do czego przydają się nowe buty? Kto może wyłonić się z jeziora? Jak sprawić, żeby nagle w lodówce pojawił się ulubiony sernik? W domu i na podwórku, w mieście i na wsi - oni zawsze świetnie się bawią.

Bolek i Lolek nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe, rysunkowe zgadywanki pokocha każde dziecko. Rozwiązywanie łamigłówek na różnych poziomach trudności to prawdziwa frajda! Edukacyjna książeczka z zadaniami jest idealna, by zabrać ją w podróż lub bawić się nią w domu.

Premiera Bolka i Lolka już 13 kwietnia 2016 r.

em

 • autor: em

2 komentarzy

 • Aga

  AAAA Bolek i Lolek! Wstyd się przyznać, ale dopiero niedawno odkryłam książki z nimi... a przecież to bylo moi ulubieńcy w dzieciństwie. Teraz zarażam moje dzieciaki miłością do nich, co nie jest trudne bo książki z nimi są bardzo fajnie napisane, dostosowane do współczesnego małego czytelnika i po prostu genialne!!!!

  Zgłoś nadużycie Aga piątek, 20, maj 2016 21:14 Link do komentarza
 • Leonora

  Właśnie czytamy, bardzo dobra książka, ładne wydanie. Nie ma się do czego przyczepić, moja pociecha jest zachwycona, a i ja mogę wrócić do czasów dzieciństwa smile emoticon
  Pozdrawiam gorąco

  Zgłoś nadużycie Leonora niedziela, 17, kwiecień 2016 18:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?