KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wymyśl hasło reklamowe i odbierz samochód

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na hasło reklamowe dla wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL.PL. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w postaci vouchera na weekendowy wynajem samochodu oraz nagrody od drużyny Asseco Resovii Rzeszów i klubu Fitness Point. Konkurs trwa na profilu firmy CAR-RENTAL.PL na Facebooku.

REKLAMA


Konkurs pod nazwą "HASŁO PODAJESZ - AUTO DOSTAJESZ" ma charakter otwarty i jest skierowany do sympatyków sportu, motoryzacji oraz fanów siatkówki. - Do udziału w konkursie zachęcamy również osoby związane z marketingiem i reklamą. Ważne jest, by hasła kojarzyły się z profilem działalności firmy CAR-RENTAL.PL. Liczy się pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat - mówi Zenon Głodowski, właściciel firmy.

CAR-RENTAL.PL to wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych i limuzyn dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Firma jest także oficjalnym sponsorem drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Ideą konkursu jest wymyślenie hasła reklamowego, które będzie wdrożone w przyszłości. - Zwycięskie hasło chcemy zamieszczać w naszych materiałach promocyjnych: banery, jingle radiowe i spoty telewizyjne - wylicza Zenon Głodowski.

Autor zwycięskiego hasła otrzyma nagrodę główną. To voucher na weekendowy wynajem samochodu dostępnego w wypożyczalni CAR-RENTAL.PL. Otrzyma także koszulkę drużyny Asseco Resovii Rzeszów z autografami zawodników, miesięczny karnet do klubu Fitness Point oraz zestaw gadżetów CAR-RENTAL.PL i drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Dla autorów innych ciekawych propozycji, organizator konkursu także ufundował nagrody. Pośród nich nie brakuje biletów na domowe mecze drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Partnerami i fundatorami nagród w konkursie są: CAR-RENTAL.PL, Asseco Resovia Rzeszów i Fitness Point.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia hasła reklamowego na profilu firmy CAR-RENTAL.PL na facebook.com/car.rentalpl i umieszczenie go jako post pod wydarzeniem konkursowym. Zgłaszając własne hasło należy obserwować profil firmy poprzez kliknięcie "Lubię to".

Konkurs trwa od 1 do 30 grudnia 2015 r. Organizator powoła komisję konkursową, która od 30 grudnia 2015 do 7 stycznia 2016 dokona oceny zamieszczonych haseł reklamowych, wybierając najlepszą propozycję. Jej autor zostanie powiadomiony o zwycięstwie i terminie wręczenia nagrody głównej. Po tym okresie organizator poda do publicznej wiadomości wyniki konkursu oraz dokona wręczenia nagrody głównej oraz wyróżnień.

Weź udział w konkursie tutaj: KONKURS "HASŁO PODAJESZ - AUTO DOSTAJESZ"

rb

  • autor: rb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?