KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Redakcja www.wyscigigorskie.pl z nagrodą Złotego Koła

Kilka dni temu redakcja oficjalnego portalu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski www.wyscigigorskie.pl została nagrodzona cenioną w dziennikarskim świecie motoryzacji nagrodą Złote Koło 2010. Wyróżnienie odebrali twórcy portalu, Redaktor Naczelny Łukasz Strzelecki i Zastępca Redaktora Naczelnego Sebastian Kaczmarczyk z rąk przedstawicieli Polskiego Związku Motorowego.

REKLAMACała redakcja bardzo ciężko pracowała od 2007 roku aby osiągnąć wysoki poziom zarówno dziennikarski jak i informacyjny. Współpraca z czołowymi firmami polskiego motorsportu oraz zawodnikami, kibicami, fotografami i ekipami filmowymi zaowocowała tym co każdy widz portalu może obecnie oglądać.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wyróżnienie nas w tak prestiżowym konkursie, organizowanym przez doświadczonych dziennikarzy prasy radia i telewizji oraz Polskiego Związku Motorowego – mówi Łukasz Strzelecki.

To bardzo cieszy i zachęca do dalszej pracy na rzecz Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski – skomentował po odebraniu nagrody Sebastian Kaczmarczyk.

alt

Nagroda przyznana została portalowi www.wyscigigorskie.pl w miesiąc po jej 4 urodzinach i w trakcie piątego już sezonu w którym redakcja dostarcza kibicom cennych informacji, publikuje filmy, relacje TV, wywiady, onboardy, informacje prasowe zawodników oraz organizuje konkursy i gry dla swoich kibiców. Dzięki współpracy z firmą camonboard.pl kibice na każdych zawodach mogą śledzić jazdę zawodników z samochodów.

Cały czas pracujemy na to aby przekaz medialny z rund GSMP był jak najbardziej pełny i zróżnicowany. Już niedługo kibice mogą spodziewać się zmiany wizerunku portalu nad którą pracuje sztab ludzi. Dojdą nowe funkcjonalności i będzie więcej informacji. Nawiązujemy również współpracę z partnerami, którzy chcą urozmaicić przekaz z zawodów wyścigów górskich. Mam nadzieję, że uda się doprowadzić te prace do końca jeszcze podczas jednej z tegorocznych rund – powiedział po wręczeniu nagrody Łukasz Strzelecki.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom z którymi pracowaliśmy od 2007 roku. To nasi przyjaciele, koledzy, znajomi, którzy zaangażowali się w promocję wyścigów górskich. To dużo ponad 30 osób które przez ostatnie lata pracowały z nami – zakończył krótko Sebastian Kaczmarczyk

W najbliższym czasie redakcja www.wyscigigorskie.pl wprowadzi nowości na swoją stronę, które pomogą zarówno kibicom jak i zawodnikom w śledzeniu zmagań GSMP w internecie.

Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienie naszej ciężkiej pracy oraz gratulujemy portalowi rajdowypuchar.pl zwycięstwa w rywalizacji wśród portali internetowych.

Redakcja www.wyscigigorskie.pl

  • autor: Redakcja www.wyscigigorskie.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?