Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wardęga, Margaret, Podsiadło i inne polskie gwiazdy dziękują wolontariuszom. Zobacz film!

Wardęga, Margaret, Podsiadło i inne polskie gwiazdy dziękują wolontariuszom. Zobacz film! Fot. YouTube

5 grudnia w całym kraju obchodzimy bardzo ważne święto - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to jedyny taki dzień w roku, który skłania nas do tego by całą swoją uwagę skierować na ludzi wykonujących nieodpłatną pracę na rzecz innych i docenić ich za wytrwałą produkcję dobra w swoim środowisku.

Często oficjalne obchody tego święta przechodzą bez echa, a zainteresowanie Dniem Wolontariusza jest dużo mniejsze niż zasługują na to jego bohaterowie - Wolontariusze.

- Aby w tym roku zorganizować największe w historii obchody Dnia Wolontariusza przemierzyliśmy cały kraj i porozmawialiśmy z polskimi gwiazdami o wolontariacie. Z tych spotkań powstał krótki film, w którym osoby znane i cenione przez młodzież przekazują swoje podziękowania i słowa uznania dla wszystkich wolontariuszy - mówi Jarek Marciniak, Prezes Fabryki Aktywności Młodych.

Swoje życzenia przekazują: Sylwester Wardęga, Margaret, Dawid Podsiadło z Curly Heads, Łukasz Jakóbiak, Grubson, Cezik, Julia Kuczyńska, zespół Abstrachuje, Jessica Mercedes, Kabaret Neo-nówka, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki. W projekcie udział wzięli również: Zespół Enej, Karolina Czarnecka, Czesław Mozil, Magia Y.

- Film z pozdrowieniami przekazaliśmy do wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całej Polsce - dodaje Jarek Marciniak.
Ogólnopolskie obchody 5 grudnia - Międzynarodowego Dnia Wolontariusza są częścią projektu "Polska Fabryką Dobra". Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze szkoły w Polsce.

fam

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj