Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wielkie wspólne granie po raz ósmy. Lidl Polska wspiera 25. finał WOŚP

Już po raz ósmy wszyscy pracownicy i klienci sieci Lidl Polska połączą swoje siły i otworzą szczodre serca w słusznej sprawie - przez tydzień, od 9 do 15 stycznia, we wszystkich sklepach Lidl w całej Polsce rozpocznie się zbiórka pieniędzy na rzecz zakupu przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Lidl i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem już od ośmiu lat. Dzięki hojności klientów i pracowników oraz zarządowi firmy Lidl, przez cały ten okres udało się zebrać łącznie ponad 11 milionów złotych. W tym roku zbiórka organizowana jest w ponad 600. sklepach w całej Polsce. Aby wspomóc akcję wystarczy wrzucić pieniądze do specjalnie oznaczonych skarbonek w sklepach.

- Gramy razem od 8 lat! 15 tysięcy pracowników Lidla to tak jakby 15 tysięcy wolontariuszy, którzy w tym tygodniu zbierają na rzecz WOŚP. Wrzucając pieniądze do puszek ustawionych w sklepach Lidl - jesteście razem z nami! - mówi Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

- W tym roku zagramy dla dzieci, wspierając oddziały ogólnopediatryczne, ale także po raz piąty zagramy dla geriatrii, ponieważ jest to nadal jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin medycyny w Polsce - dodaje Owsiak.

Oprócz zbiórki w sklepach, przygotowane zostały także specjalne aukcje internetowe na portalu aukcje.wosp.org.pl, prowadzonym przez Allegro. Wylicytować na nich można również wyjątkowe książki "Kuchnia Polska wg Karola Okrasy" oraz "Kuchnia Polska wg Pawła Małeckiego" z autografami autorów oraz grafiki Andrzeja Pągowskiego.

- Okres zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla nas zawsze niezwykły. Cieszymy się, że przez osiem lat wspólnego grania przekazaliśmy na konto Orkiestry już ponad 11 milionów złotych. Mamy nadzieję, że pobijemy ubiegłoroczny rekord i zbierzemy jeszcze większą sumę niż zazwyczaj - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Dodatkowo, Lidl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów słodkich wypieków Mistrza Polski Cukierników Pawła Małeckiego - przedmiotem licytacji jest dzień spędzony na planie zdjęciowym z Małeckim oraz przygotowanie przez niego ulubionego deseru zwycięzcy. Swoją chęć pomocy w zbiórce zadeklarował także drugi ambasador Kuchni Lidla - Karol Okrasa. Do wylicytowania jest 2-osobowe zaproszenie na kolację przygotowaną i zaserwowaną przez samego szefa kuchni w jego restauracji.

js

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj