KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jesienne porządki - sprzedaj rzeczy przez Internet z tanią wysyłką

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Myślisz o tym, by sprzedać swoje nieużywane ubrania przez internet? W Twojej szafie zalega masa ciuchów albo dodatków, których już nigdy nie włożysz? Szkoda Ci wyrzucać tych ubrań, bo są jeszcze całkiem dobre? W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z tanich usług kurierskich kuriera DHL.

REKLAMA


Okres jesienny to wręcz wymarzona pora na to, by zrobić porządki w garderobie. Kiedy temperatura zmusza do zmiany letnich i zwiewnych ubrań na cieplejsze, warto zrobić przegląd garderoby i wybrać te ubrania, których już nigdy nie będziesz nosić. Tobie mogą się już nie podobać albo mieć nieodpowiedni rozmiar, ale dla kogoś innego będą idealne.

Rzeczy, które i tak nie będą nigdy noszone, zajmują tylko miejsce, kurzą się, utrudniają znalezienie konkretnych ubrań i zabierają czas. Trzeba je przekładać z jednej półki na drugą i składać, podczas gdy wszystkie te czynności są całkowicie niepotrzebne. Tym bardziej, że pozbywając się tych elementów garderoby, nie tylko zyskasz więcej przestrzeni w swojej szafie, ale możesz też trochę zarobić. Jeśli wystawisz każdą z tych rzeczy w Internecie choćby w cenie kilkunastu złotych, to do Twojego portfela może wrócić spora suma. Kiedy wymieniasz garderobę na cieplejszą, wykorzystaj ten moment i przejrzyj swoje ubrania.

Chcesz wiedzieć, jak znacząco podnieść prawdopodobieństwo sprzedaży swoich ubrań? Jednym z najlepszych sposobów skuszenia klientów jest zaoferowanie im taniej wysyłki kurierskiej. W tym przypadku pomoże Ci DHL - tani kurier krajowy dostarczający paczki do każdego zakątka Polski. Z firmą DHL możesz nadawać tanie przesyłki kurierskie w kilka minut i bez potrzeby wychodzenia z domu.

Paczkę nadasz bezpośrednio ze swojego ulubionego fotela - wystarczy tylko wziąć na kolana laptopa albo otworzyć na smartfonie aplikację serwisu Furgonetka. Serwis ten pozwala szybko nadawać przesyłki kurierskie i umożliwia nie tylko zamówienie kuriera DHL, ale też skorzystanie z ofert kilku innych firm kurierskich. W Furgonetka.pl masz do wyboru 10 największych i najpopularniejszych firm kurierskich, a dodatkowo możesz zaoszczędzić nawet do 60% wysyłce.

Tanie przesyłki kurierskie DHL lub innego, dowolnie wybranego kuriera to niewątpliwie jeden z najważniejszych atutów, które mogą podnieść konkurencyjność Twoich ogłoszeń. Im tańszą przesyłkę zaoferujesz, tym bardziej zwiększysz prawdopodobieństwo sprzedaży swoich ubrań w serwisach aukcyjnych i portalach ogłoszeniowych. Odwiedź stronę https://furgonetka.pl/, załóż konto i szybko nadawaj paczki - od teraz sprzedawanie będzie znacznie prostsze.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • Antoni21

    I bardzo dobrze, tak powinno być. Zamiast marnować w szafie rzeczy, których i tak się nie założy, o wiele lepiej jest sprzedać je komuś, kto z chęcią je weźmie. A jeśli chodzi o pocztę, to najtańsza wysyłka paczki raczej będzie znaleziona poprzez https://furgonetka.pl Warto to sprawdzić.

    Zgłoś nadużycie Antoni21 sobota, 27, październik 2018 19:14 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?