KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowy katalog Ecco Holiday i Ecco Travel

Katalog z ofertami obu marek poznańskiego touroperatora Ecco Holiday trafi na początku marca do wybranych biur podróży. Z tej okazji w największych aglomeracjach odbędzie się cykl spotkań z agentami. W rozpoczynającej się 1 marca promocji katalogowej organizator oferuje atrakcyjne ceny, gwarancję stałej ceny gratis, bezpłatne pośrednictwo wizowe, dodatkowe rabaty dla stałych klientów oraz 10% zaliczki.

REKLAMA


Katalog na rok 2017 składa się z dwóch części. Z jednej strony indyjski słoń zaprasza do świata egzotyki Ecco Travel, gdzie biuro oferuje wyprawy do Indii, Chin, Japonii, Izraela, Emiratów Arabskich, RPA, USA, na Sri Lankę i wiele innych dalekich kierunków. Z drugiej strony żółtoczerwona kamienica i kolorowe łodzie symbolizują wszystkie barwy wakacji organizowanych przez Ecco Holiday w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, na Malcie i Cyprze.

- Rola katalogu bardzo zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat - mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR manager Ecco Holiday. - Kiedyś służył on do zaprezentowania pełnej oferty na dany sezon. Mimo tej samej objętości dziś katalog to tylko fragment naszych możliwości. W czasach tanich linii, banków hotelowych i dynamicznie zmieniającej się oferty stanęliśmy przed problemem, jak na kilkuset stronach zmieścić setki ofert. Dobrnęliśmy do pytania, czy, jeśli wszystko jest w Internecie, katalog jest w ogóle potrzebny. Zaprosiliśmy naszych agentów do udziału w ankiecie, w której udział wzięło prawie 400 osób. Zdecydowana większość uznała, że katalog jest potrzebny i pomaga w sprzedaży. Jak wynikało z odpowiedzi opisowych, w przypadku wycieczek objazdowych Klient traktuje go jako pewnego rodzaju przewodnik, w którym zapoznaje się z trasą zwiedzania, programem, atrakcjami i porównuje z innymi wycieczkami w katalogu. W przypadku wypoczynku proces zakupu wygląda nieco inaczej i jest bardziej dynamiczny. Bez względu na rodzaj oferty Klient, który wychodzi z katalogiem w ręku bardzo często wraca. I to był najważniejszy argument, w odpowiedzi na który w tym tygodniu do biur trafią nasze katalogi - dodaje.

Inauguracji katalogu towarzyszyć będzie cykl spotkań organizatora z agentami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Część konferencji poświęcona zostanie topowemu kierunkowi z oferty Ecco Travel - Chinom, a poprowadzą ją zaproszeni kontrahenci z Chin. Nie obędzie się bez tai chi, parzenia herbaty, mierzenia strojów ludowych i konkursu, w którym wygraną są wycieczki do Chin. Każdy z uczestników otrzyma zestaw chińskich pamiątek, a wśród nich: pałeczki, pojemniki na herbatę, kubki, breloczki, mini parawany, roletki i pluszowe misie panda.

Przez cały marzec Klienci skorzystać mogą z promocji katalogowej, wpłacając  jedynie 10% zaliczki. Oprócz atrakcyjnych cen biuro oferuje gwarancję stałej ceny gratis, a w przypadku dalszych kierunków darmowe pośrednictwo wizowe. Na stałych Klientów czekają dodatkowe rabaty nawet do 1000 zł/osobę. Szczegóły znajdują się na stronach internetowych www.eccotravel.pl i www.eccotravel.com. Ilość miejsc przeznaczonych do promocji jest ograniczona i może ulec wyczerpaniu przed jej zakończeniem.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?