Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

5 rat dla kupujących na promocjach online

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Coraz więcej decyduje się kupować na promocjach internetowych. Jest to doskonały sposób nie tylko na znalezienie poszukiwanego przedmiotu w dobrej cenie, ale przede wszystkim na realną oszczędność. Warto wiedzieć, że są też pewne sposoby, dzięki którym zapłacimy jeszcze taniej.

5 rad dla osób oszczędzających - kupowanie na promocjach internetowych

1. Kupony rabatowe
Dokonując zakupu w jakimkolwiek sklepie internetowym można dodatkowo zrealizować kupon rabatowy. Najczęściej wpisuje się go w ostatnim momencie składania zamówienia, w specjalnym polu na tego typu kody. Kupon rabatowy można dostać np. w formie wiadomości e-mail wysłanej przez dany sklep.

2. Oferty dla stałych klientów
Stali klienci mogą oczekiwać najlepszych promocji. Zazwyczaj na swoje konto zakupowe otrzymują informacje o różnych akcjach promocyjnych, bony zakupowe lub kody rabatowe. Bardzo często też stali klienci mają wcześniejszy dostęp do ogólnych akcji promocyjnych, dlatego dobrze jest zawsze poświęcić kilka minut na zarejestrowanie konta w sklepie internetowym, w którym dokonujemy zakupów po raz pierwszy. Dzięki temu w przyszłości będziemy mogli dostać dostęp do najlepszych okazji.

3. Promocje dla posiadaczy kart lojalnościowych
Osoby mające wyrobioną kartę stałego klienta bardzo często otrzymują dodatkowe rabaty na zakupy. Często są to obniżki obowiązujące nawet w przypadku wyprzedaży.

4. Ogólne akcje promocyjne
Coraz więcej sklepów organizuje ogólne akcje promocyjne typu: kup jeden produkt, a drugi dostaniesz za 1 grosz, kup dwa takie same produkty w cenie jednego itp. Choć tego typu akcje są zazwyczaj nagłaśniane, to nie zawsze jesteśmy w stanie się o nich dowiedzieć, dlatego co jakiś czas można odwiedzać strony z promocjami różnych sklepów.

5. Promocja za zapisanie do newslettera
Zapisując się do newslettera, zazwyczaj otrzymujemy kod rabatowy, np. ze zniżką 10%.

Zachęcamy również do przeczytania naszego kolejnego artykułu pt. "O czym warto pamiętać, kupując na promocjach?". Natomiast najaktualniejsze informacje o promocjach znajdziesz na stronie wujeksknerus.pl.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj