Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Podczas wakacji zadbaj o serce najbliższych

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczął. Ten czas to chwila odpoczynku dla każdego. Wielu z nas nie może jednak pozwolić sobie na wakacyjne wyjazdy, ze względu na stan zdrowia rodziców, czy też dziadków. Teraz już nie musisz martwić się o serce swoich najbliższych. Telemedycyna Polska proponuje usługę Kardiotele - całodobową opiekę kardiologiczną z dowolnego miejsca na świecie.

REKLAMAKardiotele to wyjątkowa usługa dla osób z dolegliwościami kardiologicznymi. Umożliwia ona wykonanie badania EKG i przesłania jego wyników przez telefon - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki zastosowaniu Kardiotele pacjent, w każdej chwili może skonsultować się z lekarzem specjalistą. Dzięki połączeniu telefonicznemu, lekarz odczytuje zapis badania i informuję pacjenta o wyniku. Jeśli wynik badania jest niepokojący, wzywa do pacjenta pogotowie ratunkowe, przekazując dyspozytorowi informacje na temat przebiegu choroby badanego, zażywanych przez niego leków i aktualnego stanu zdrowia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lekarze spieszący do chorego mają kompletne informacje o jego stanie zdrowia, zanim jeszcze do niego dotrą, co zdecydowania ułatwia diagnozę i przyspiesza leczenie.

Aparat EKG można zabrać ze sobą w podróż, na wakacje, również zagraniczne i kontrolować stan swojego serca z dowolnego miejsca na świecie. Jest to również dobre rozwiązanie dla naszych rodziców, czy dziadków. Wiele osób decyduje się na takie urządzenie, chcąc mieć pewność, że w razie potrzeby uzyskają oni natychmiastową pomoc lekarską, zwłaszcza podczas pobytu na wakacjach.

Lekarze Centrum Monitoringu Kardiologicznego Telemedycyny Polskiej niosą pomoc doraźną, stanowiącą uzupełnienie bezpośredniego kontaktu z lekarzem prowadzącym. Ważne jest jednak to, że pacjent w każdej chwili, kiedy tylko poczuje się źle, bez żadnych przeszkód może uzyskać natychmiastową pomoc, zyskując tym samym komfort i poczucie bezpieczeństwa. Usługa Kardiotele jest rekomendowana przez wiele autorytetów kardiologicznych w Polsce, co świadczy o najwyższej jakości opieki.

W okresie wakacyjnym, często stajemy przed trudnym wyborem nie mogąc zapewnić naszym najbliższym należnej im opieki. System Kardiotele to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy spokojnie udać się na wymarzone wakacje, zapewniając rodzicom bezpieczeństwo.

Za pomocą niewielkiego przenośnego aparatu EKG oraz telefonu lub Internetu, można otoczyć ich stałą i profesjonalną opieką kardiologiczną, nawet w przypadku, gdy sami nie są w stanie udać się do przychodni. Tego typu rozwiązanie, do którego przekonało się już wiele tysięcy pacjentów z całej Polski, funkcjonuje z powodzeniem na rynku usług telemedycznych od wielu lat.

ak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj