KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zbadaj piersi - to tylko chwila!

Kiedy ostatnio robiłaś USG piersi? Pół roku, rok temu, a może... wcale? Rak piersi to obecnie jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Zachorować może każda z nas- bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Choroba coraz częściej przytrafia się również kobietom, w których rodzinie nie było przypadku zachorowania na ten niebezpieczny nowotwór. Czy można wygrać z rakiem?

REKLAMA


Oczywiście, że tak, jednak jest to prawdziwy wyścig z czasem, gdzie podstawowym warunkiem odniesienia sukcesu jest szybkie wykrycie niepokojących zmian. Co z tego, skoro tylko niewielki procent kobiet regularnie bada piersi?

Przykładów nie trzeba szukać daleko...

- Niedawno Klinika Korona, angażująca się w liczne akcje na rzecz kobiet, wsparła galę LWICE BIZNESU 2015 - przekazując ponad 200 zaproszeń na bezpłatne badania USG piersi. Efekt? Do Kliniki zgłosiło się mniej niż 10% obdarowanych pań. To smutne, że w całym tym zamieszaniu dnia codziennego nie mamy czasu by zadbać o swoje zdrowie. To tylko chwila... a może uratować nasze życie - wyjaśnia Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.Media, organizatorka gali.

W natłoku codziennych obowiązków zapominamy o najważniejszym - o sobie. Troszczymy się o naszych bliskich, staramy się być perfekcyjnymi matkami, partnerkami, pracownicami, spychając temat naszego zdrowia na dalszy plan. Czas to zmienić! Dlatego warto znaleźć nawet w najszczelniej wypełnionym kalendarzu termin poświęcony tylko dla nas samych i... zgłosić się na USG piersi.


- Kobieta niezależnie od wieku powinna regularnie kontrolować swoje piersi, dlatego też nasza klinika Korona to obowiązkowe miejsce, które należy odwiedzać co 6 miesięcy. Nasza placówka stawia na zapobieganie RAKA PIERSI. Dzięki cyklicznym badaniom USG piersi możemy uchronić się przed złośliwym nowotworem piersi a w efekcie ocalić życie! - przekonuje doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona, specjalizującej się w profilaktyce i leczeniu chorób piersi.

Dodatkową zaletą tego ważnego dla każdej kobiety badania jest jego bezbolesny charakter. Ponadto USG piersi zajmuje niewiele czasu- tyle, co uprasowanie ulubionej sukienki czy manicure w salonie kosmetycznym. A co daje w zamian? Spokój, bezpieczeństwo i możliwość planowania przyszłości. To ważne dla każdej kobiety - bez względu na wiek, pozycję społeczną, zasobność portfela czy fakt posiadania rodziny. Wystarczy tylko umówić się na badanie w Klinice Korona, gdzie czeka na nas najnowocześniejszy sprzęt oraz miła, profesjonalna i kompleksowa obsługa.

Drogie Panie, nie szukajmy więc wymówek, nie usprawiedliwiajmy się brakiem czasu. Postawmy na zdrowy egoizm i zadbajmy... o nasze zdrowie!

Więcej na: www.usg-piersi.pl oraz www.zdrowe-piekno.pl

ID MEDIA

  • autor: ID MEDIA

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?