Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Uwaga Nadwaga" - zapisz się na bezpłatne konsultacje w NaturHouse w Krośnie

W poniedziałek (19.09) po raz piąty rusza ogólnopolska kampania prospołeczna "Uwaga Nadwaga". Akcja będzie trwać we wszystkich Centrach Dietetycznych NaturHouse w Polsce do 30 listopada. Na bezpłatne konsultacje zaprasza krośnieńska placówka NaturHouse już pod nowym adresem (ul. Niepodległości 15A).

REKLAMAAkcja ma na celu edukację społeczeństwa w kwestii prawidłowego sposobu odżywiania oraz profilaktyki nadwagi i otyłości.

W pracy spędzamy połowę aktywnego dnia. W tym czasie musimy niejednokrotnie wykazać się energią, kreatywnością, skupieniem, precyzją, a czasem nawet siłą. Aby w pełni efektywnie wykonywać powierzone nam zadania, konieczne jest odpowiednie odżywienie organizmu.

Niestety statystyki pokazują, że Polacy nie wiedzą, jak prawidłowo się odżywiać, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników budulcowych i energetycznych, a nieprawidłowe nawyki żywieniowe oraz siedzący tryb pracy wiążą się z występowaniem nadwagi i otyłości.

Z roku na rok rośnie liczba osób zmagających się z nadwagą, a problem ten coraz częściej dotyczy nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Zbyt dużą masę ciała ma już 52% Polaków powyżej 18 roku życia. 22,3% uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w Polsce ma nadwagę lub otyłość.

W ramach akcji, od 19 września do końca listopada, osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykami w całej Polsce, w tym w Krośnie. Dodatkowo informujemy, że od września zmieniła się lokalizacja punktu Naturhouse. Gabinet dietetczny został przeniesiony z Rynku na ul. Niepodległości 15A.

Podczas wizyty specjalista ds. żywienia wykona pomiary antropometryczne, badanie składu ciała oraz przeprowadzi wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych. Wszystkie te elementy pomogą odkryć źródło problemu oraz zaproponować skuteczne rozwiązanie uszyte na miarę naszych potrzeb.

Zadzwoń (tel. 886 619 999) i zapisz się na konsultacje w ramach akcji "Uwaga Nadwaga".

materiał sponsorowany

  • autor: materiał sponsorowany

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj