Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Skuteczne i trwałe usuwanie zbędnego owłosienia

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Jednym z najczęściej występujących dylematów związanym z kompleksową pielęgnacją ciała jest utrzymywanie gładkiej, dobrze nawilżonej skóry prze możliwie długi czas. W praktyce oznacza to konieczność stosowania różnego rodzaju preparatów pielęgnacyjnych oraz poddawania się zabiegom depilacyjnym na różne części i partie ciała.

REKLAMADepilacja stanowi jeden z najmniej komfortowych rodzajów zabiegów kosmetycznych, w związku z czym na rynku usług i produktów kosmetycznych pojawiają się coraz nowsze i skuteczniej działające preparaty i zabiegu będące alternatywą dla stosowanych od lat metod depilacji.

Tradycyjne sposoby depilacji, ich skuteczność i trwałość
Depilacja włosów za pomocą tradycyjnej lub elektrycznej maszynki do golenia jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych metod depilacji. Jej niewątpliwą zaletą jest dostępność i szybkość, wadą natomiast wyjątkowo krótki efekt depilacji i konieczność częstego, niekiedy codziennego powtarzania zabiegu, co w przypadku wrażliwej skóry może wywołać podrażnienia.

Dlatego też kobiety o delikatnej skórze wybierają inne, cechujące się większą trwałością metody usuwania owłosienia, jak depilator elektryczny czy rozgrzany wosk. Sposoby te jednakże, polegające na mechanicznym usuwaniu włosków z cebulkami, są bolesne, a ponadto mogą wywołać podrażnienia. Fakt ten w połączeniu z koniecznością cyklicznego powtarzania zbiegu sprawia, iż ten rodzaj depilacji nie zadowala całkowicie znakomitej rzeszy kobiet, które nieustannie szukają alternatywy dla bolesnych i nietrwałych zabiegów depilacyjnych.

Depilacja laserowa - praktycznie bezbolesna, skuteczna i trwała
Swego rodzaju nowym rozwiązaniem na rynku usług kosmetycznych są zabiegu depilacji za pomocą wiązki promieni lasera diodowego działającego selektywnie na wybrany włos i niszczącego całkowicie jego struktury, co skutecznie zapobiega jego odrastaniu. Oznacza to, iż po kilku, indywidualnie dobranych do potrzeb danej skóry i obszaru ciała sesjach depilacji problem zbędnego owłosienia znika raz na zawsze.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez przeszkolonych specjalistów w odpowiednio wyposażonych gabinetach. Dokładny wywiad z osobą planującą poddać się tego rodzaju zabiegowi całkowicie wyklucza wszelkie niebezpieczeństwo związane z ewentualnymi efektami ubocznymi, każdy zaś gabinet wyposażony jest w listę czasowych i trwałych przeciwwskazań do zabiegu.

Każda osoba poddająca się depilacji laserem diodowym zostaje odpowiednio poinstruowana w zakresie przygotowania skóry do zabiegu, a także odpowiedniemu postępowaniu po zakończonej sesji, którego celem jest stworzenie warunków ułatwiających regenerację skóry po depilacji. Po więcej informacji zapraszamy na https://depilacja.pl/cennik.html - depilacja laserowa warszawa cena za zabieg,

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj