KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na film "EPICENTRUM" w rzeszowskim Kinie Helios

W środę 13 sierpnia, Kino Helios w Rzeszowie zaprasza na film Epicentrum. Mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie!

REKLAMA


Kino Helios (Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 14) zaprasza na thriller w reżyserii Steven Quale "Epicentrum". Seans już w środę 13 sierpnia o godzinie 19:30.

My mamy dla Was jedno zaproszenia na film! Co zrobić by je otrzymać? Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie w tytule należy wpisać "Epicentrum", a w treści należy podać swoje imię i nazwisko. Wygrywa 10 mail nadesłany do redakcji! Konkurs trwa do poniedziałku 11 sierpnia do godziny 10:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo.

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu.

Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Into the Storm" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń amatorów i odważnych mieszkańców miasta pozwala widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń i przekonać się o niszczycielskiej sile przyrody, utrwalonej w obiektywie ich aparatów.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?