Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wygraj książkę o szczęściu

Czy szczęście i sukces zawsze idą w parze? Od czego zależy szczęście? Czym jest sukces? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w najnowszej książce "Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces", która już jest na polskim rynku wydawniczym. Dziś mamy dla Was do rozdania cztery egzemplarze tej publikacji!

REKLAMA"Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces" Ilony Adamskiej to zbiór wypowiedzi osób, które nie czekały na łut szczęścia i same sięgnęły po sukces i szczęście. Nasze życie jest w naszych rękach! Wystarczy zastosować się do kilku prostych rad. Każdy ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną receptę na swoje szczęście i sukces.

Co zrobić, by otrzymać książkę? To bardzo proste.
Prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: Szczęście.
Wygrywa 5, 10, 15 i 20 mail przesłany na naszą skrzynkę.
Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (24.05) do godz. 20:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailem.
 
Książka Ilony Adamskiej to akcja charytatywna na rzecz Fundacji SUKCES, która wspiera samotne mamy i ich pociechy. 50% dochodu ze sprzedaży książki zasili konto warszawskiej Fundacji.

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj