Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Zakonnica" - wygraj podwójne zaproszenie na seans [KONKURS]

"Zakonnica" - wygraj podwójne zaproszenie na seans [KONKURS] Fot. Warner Bros. Entertainment Inc.

Kino Helios Krosno zaprasza na jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku – "Zakonnica", najnowsza część serii horrorów Obecność. Film od 7 września 2018 roku można oglądać w kinach. Wspólnie z kinem Helios, Restauracją Wyszynk mamy dla Was do rozdania dziesięć podwójnych zaproszeń na seans.

REKLAMAO filmie
Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.
Konkurs
Mamy dla Was dziesięć podwójnych zaproszeń do kina Helios. Aby wygrać wejściówkę, wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Helios", w treści maila napisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (kontakt z laureatem). Dołącz odpowiedź na pytanie: w którym orku powstał film "Obecność" oraz podaj imię i nazwisko reżysera filmu.

Wygrywa co trzeci przesłany mail z poprawną odpowiedzią. Laureatów powiadomimy po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa do środy (12 września) do godziny 14:00. Laureaci zaproszenia będą mogli odebrać od godziny 15:00 do 22:00 w Restauracji Wyszynk (Galeria Zawodzie) przy ulicy Okrzei 1 (dziś i jutro). Czas START!

Jeżeli nie będziecie mogli wykorzystać zaproszenia na film "Zakonnica", możecie je przeznaczyć na inny, dowolny seans w kinie Helios, zgodnie z repertuarem. Zaproszenia nie obowiązują na maratony filmowe, pokazy specjalne, festiwale i tytuły objęte zakazem dystrybutorów filmów. Zaproszenia nie pokrywają opłaty okularowej. Zaproszenia można wykorzystać wyłącznie do 14 września.

Organizatorem konkursu jest Kino Helios, Restauracja i Club Wyszynk oraz Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl

Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu są Organizatorzy. Dane osobowe przekazane Organizatorom przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj