Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wygraj miesięczny karnet na siłownię lub fitness do klubu EuroGym w Krośnie

Wygraj miesięczny karnet na siłownię lub fitness do klubu EuroGym w Krośnie Fot. EuroGym

Karnet do Klubu EuroGym jest nagrodą w konkursie portalu KrosnoCity.pl. Zwycięzca będzie mógł bezpłatnie korzystać z siłowni lub zajęć fitness przez miesiąc.

REKLAMANagroda w naszym konkursie jest świetną okazją, by zadbać o formę w okresie przejściowym pomiędzy zimą a wiosną. Karnet (siłownia lub fitness) upoważnia do wstępu przez jeden miesiąc do Klubu EuroGym - Strefa Sportu i Relaksu, znajdującego się w Krośnie przy ul. Bursaki 45.

By otrzymać miesięczny karnet, należy do niedzieli 28 lutego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko oraz telefon (do wiadomości redakcji), w temacie wpisując: SIŁOWNIA lub FITNESS (w zależności od własnych preferencji). Karnet na siłownię wygrywa 30 przesłany mail z powyższymi danymi, natomiast na fitness 40 mail.

UWAGA! Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailem, w poniedziałek 29 lutego.

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj