KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KONKURS: Wygraj dwie wejściówki na film "Ptaki Śpiewają w Kigali"

Na zdjęciu:Jowita BudnikEliane Umuhire Na zdjęciu:Jowita BudnikEliane Umuhire Fot. filmweb.pl

Już w środę, 8 listopada krośnieńskie kino Helios w Krośnie rozpocznie cykl niezależnych produkcji filmowych o nazwie "Kino Konesera". Projekt zainauguruje wielokrotnie nagradzany film: "Ptaki Śpiewają w Kigali". Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans.

REKLAMA


"Ptaki Śpiewają w Kigali" to wstrząsająca opowieść o przyjaźni i przebaczeniu. Jest rok 1994. Po tym jak w Kigali zestrzelono samolot prezydenta Rwandy, trwają rozruchy między plemionami Tutsi i Hutu. W ciągu trwających 100 dni czystek z rąk ekstremistów ginie około miliona ludzi.

Świadkiem tych wydarzeń jest Anna, polska ornitolog, która przyjechała do Afryki, aby prowadzić badania nad spadkiem populacji sępów w Rwandzie...

Seans: środa, 8 listopada, godz. 18:30
Kino Helios, Centrum Handlowe VIVO! Krosno, ul. Bieszczadzka 29

Konkurs
Aby otrzymać dwuosobowy bilet na seans "Ptaki Śpiewają w Kigali" należy wypełnić poniższy formularz i przesłać zgłoszenie. W formularzu wybierz prawidłową nagrodę, jaką otrzymał film "Ptaki Śpiewają w Kigali", podaj imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 7 listopada do godz. 15:00. Wygrywa 30 poprawne zgłoszenie. Z laureatem skontaktujemy się po zakończeniu konkursu.

"Kino Konesera" to projekt, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Zawdzięcza to repertuarowi bogatemu w filmy o różnorodnej tematyce, a także wyjątkowej atmosferze, jaka towarzyszy pokazom. Tytuły wybierane są w taki sposób, by zapewniały nie tylko rozrywkę i mile spędzony czas, ale również wzbogacały Widzów o nowe wartości, przeżycia i doświadczenie wizualne. Filmy w ramach tego projektu będą wyświetlane w kinie Helios w Krośnie cyklicznie, dwa razy w miesiącu.

Szczegóły dotyczące listopadowego repertuaru "Kina Konesera" dostępne są na stronie internetowej www.helios.pl, w zakładce "Projekty Specjalne".

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?