KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

SPEKTAKL ODWOŁANY: Randkę w ciemno, na dwie pary? Tylko w Rymanowie

SPEKTAKL ODWOŁANY: Randkę w ciemno, na dwie pary? Tylko w Rymanowie Fot. randkawciemno.info

Zakochaj się na wiosnę. Albo chociaż wybierz się na randkę - "Randkę w ciemno, na dwie pary" do Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie!

REKLAMA


SPEKTAKL ODWOŁANY Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA.

Już 8 maja nadarzy się niepowtarzalna okazja by podgrzać atmosferę chłodnych dni w oczekiwaniu na prawdziwą wiosnę w towarzystwie dobrego humoru, romantycznych scen i utalentowanych gwiazd wprost ze szklanego ekranu!

Autorem sztuki jest Kanadyjczyk, który w scenariuszu zawarł wszystko to, co znaleźć powinno się w komedii romantycznej dla dojrzałych i nie tylko. Ułożył zręcznie historię opartą na sprawnych dialogach, sensualnych scenach a wszystko dla wykwintnego smaku doprawił szczyptą lekkiego humoru.

Miłość w średnim wieku
Dla każdego z nas samotność nie jest najlepszym przyjacielem. Doskwiera aż do bólu. Sztuka wyraźnie pokazuje widzom, że osoby w średnim wieku równie mocno jak młodzi potrzebują miłości, gorących uczuć, namiętności i ciepła i jak najbardziej mają do tego prawo. Mają również szansę by to zdobyć. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to ostatni dzwonek?


Na swój sposób
Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy uda im się znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Jeśli szukasz dobrej zabawy i rozrywki to właśnie ją znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią ten spektakl bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

W spektaklu występują (wymiennie): Tomasz Stockinger, Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec, Dariusz Kordek, Piotr Szwedes, Michał Milowicz, Małgorzata Potocka, Alicja Kwiatkowska, Ewa Kuklińska i Olga Borys.

Komedia wystawiana będzie w czwartek, 8 maja w sali Kina "Sokół" w Rymanowie o godz. 19:00.

Bilety w cenie 60 zł w sprzedaży do 5 maja 2014 r.
- Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie (ul. Grunwaldzka 11, tel.: 13 435 50 67)
- Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju (ul. Zdrojowa 40, tel.: 13 43 57 190)

Zobacz także: www.randkawciemno.info | oraz fb.com/syndykattartystyczny

km/sa
Fot. randkawciemno.info

  • autor: km/sa

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?