KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

II Turniej Jednego Wiersza

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Wyjmijcie wiersze z szuflad, przejrzyjcie je i zanieście te, które chcielibyście przedstawić innym do Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej. Weźcie udział w II Krośnieńskim Turnieju Jednego Wiersza.

REKLAMA


Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Warunki uczestnictwa są jasne i przejrzyste. Nadsyłamy tylko jeden, nigdzie wcześniej niepublikowany i nienagradzany wiersz własnego autorstwa. Wysłać należy 3 egzemplarze podpisane imieniem i nazwiskiem autora w formie wydruku komputerowego. Wysyłać można pocztą tradycyjną na adres Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej 38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41 (z dopiskiem "Turniej Jednego Wiersza") lub dostarczyć osobiście. Termin składania prac ograniczony do 28 lutego 2015 r.

- Spośród nadesłanych wierszy Organizator wybierze ok. 20 utworów w każdej grupie wiekowej. Warunkiem udziału wiersza w Turnieju jest jego odczytanie przez autora lub osobę przez niego upoważnioną podczas imprezy finałowej, która odbędzie się 20 marca 2015 r. o godz. 10:00 w Czytelni Głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej - mówi Monika Machowicz z Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

Podczas finału konkursu obędzie się spotkanie autorskie i koncert piosenki literackiej.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Krośnie oraz Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie przy wsparciu finansowym Gminy Krosno.
Regulamin konkursu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie www.kbp.krosno.pl.

ms

  • autor: ms

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?