KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Docenisz różnicę - nowatorskie e-usługi w bibliotekach pedagogicznych

Zdalne wypożyczenia i zwroty książek, internetowe zamawianie skanów i kserokopii, internetowa rezerwacja komputerów, usługa komunikacji z użytkownikami, zgłaszanie propozycji zakupów z możliwością  głosowania, zapis do Biblioteki z wykorzystaniem profilu zaufanego ePUAP - to nowe, wysokiej jakości e-usługi w ramach projektu "Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne".

REKLAMA


Projekt został zrealizowany w ramach osi priorytetowej II. CYFROWE PODKARPACKIE działania 2.1 Podniesienie efektywności i dostępności e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w sieci pedagogicznych bibliotek województwa podkarpackiego. E-usługi zostały wdrożone w Pedagogicznej Bibliotekarce Wojewódzkiej w Krośnie, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Przemyślu oraz Pedagogicznej Bibliotece w Tarnobrzegu.

PBW zaprasza do korzystania z nowych e-usług dostępnych poprzez  katalog biblioteczny INTEGRO https://opac.pbw.org.pl/integro oraz poprzez portal https://krosno.pbw.org.pl w zakładce "E-usługi".

Szczegółowe informacje dotyczące nowych e-usług znajdują się w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną.

(pbw), km

  • autor: (pbw), km

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?