KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Wielkie Wyprawy": HIC SUNT LEONES - zjazdy z największych szczytów Ziemi

"Wielkie Wyprawy": HIC SUNT LEONES - zjazdy z największych szczytów Ziemi Fot. archiwum Andrzej Bargiel

Jaś Wędrowniczek w Rymanowie zaprasza na siódmą edycję cyklu spotkań z podróżnikami "Wielkie Wyprawy". Inauguracja już 21 października. Gościem będzie Andrzej Bargiel - pierwszy Polak, który wspiął się na nartach i zjechał z ośmiotysięcznika. Początek spotkania o godzinie 18:30.

REKLAMA


To już siódmą edycję cyklu spotkań z podróżnikami "Wielkie Wyprawy". W sezonie 2015/2015 wieczory dla lubiących przygody i podróże odbywać się będą raz w miesiącu, zawsze w środy o godzinie 18:30.

21 października Jaś Wędrowniczek gościł będzie Andrzeja Bargiela - pierwszego Polaka, który wspiął się na nartach i zjechał z ośmiotysięcznika.

Andrzej Bargiel - doświadczony skialpinista, trzykrotny mistrz Polski w narciarstwie wysokogórskim oraz trzeci w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jest zdobywcą wielu ekstremalnych europejskich szczytów. Na swoim koncie ma rekord świata w biegu na Elbrus. W lipcu 2015 r. zjechał z wierzchołka Broad Peak'u na nartach! Więcej przeczytacie tutaj: www.andrzejbargiel.com.pl

ANDRZEJ BARGIEL - "HIC SUNT LEONES - ZJAZDY Z NAJWYŻSZYCH SZCZYTÓW ZIEMI".
Hotel** Restauracja "Jaś Wędrowniczek"
Rymanów, ul. Bieleckiego 8.

WSTĘP:
- dorośli - 10 zł/osoba,     
- dzieci i młodzież szkolna - wstęp gratis!

Na kolejną Wyprawę Jaś Wędrowniczek zaprasza 18 listopada 2015. Gościem Restauracji będzie KRZYSZTOF ANTONISZAK - "BIESZCZADZKIE OPIWIEŚCI I BIESIADA KARPACKA".

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?