KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Piszesz wiersze? Zgłoś się na... III Turniej Jednego Wiersza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w III Krośnieńskim Turnieju Jednego Wiersza. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

REKLAMA


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie jednego wiersza własnego autorstwa, nigdzie dotąd niepublikowanego, ani nienagradzanego w innych konkursach Wiersz należy wysłać w formie wydruku komputerowego, w 3 egzemplarzach, podpisanego imieniem i nazwiskiem autora.

Utwór należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej (38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41) do 4 marca 2016 r., z dopiskiem "Turniej Jednego Wiersza".

Spośród nadesłanych wierszy organizator wybierze około 20 utworów w każdej grupie wiekowej.

Warunkiem udziału wiersza w turnieju jest jego odczytanie przez autora lub osobę przez niego upoważnioną podczas imprezy finałowej, która odbędzie się 21 marca 2016 r. w ramach Światowego Dnia Poezji o godz. 10:00, w czytelni głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej (ul. Wojska Polskiego 41).

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie www.kbp.krosno.pl

Finałowi konkursu towarzyszyć będzie spotkanie autorskie krakowskiego poety, Wojciecha Bonowicza.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Krośnie i Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie przy wsparciu finansowym gminy Krosno.

mm

  • autor: mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?