KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Piszesz wiersze? Zgłoś się na... III Turniej Jednego Wiersza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w III Krośnieńskim Turnieju Jednego Wiersza. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

REKLAMA


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie jednego wiersza własnego autorstwa, nigdzie dotąd niepublikowanego, ani nienagradzanego w innych konkursach Wiersz należy wysłać w formie wydruku komputerowego, w 3 egzemplarzach, podpisanego imieniem i nazwiskiem autora.

Utwór należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej (38-400 Krosno, ul. Wojska Polskiego 41) do 4 marca 2016 r., z dopiskiem "Turniej Jednego Wiersza".

Spośród nadesłanych wierszy organizator wybierze około 20 utworów w każdej grupie wiekowej.

Warunkiem udziału wiersza w turnieju jest jego odczytanie przez autora lub osobę przez niego upoważnioną podczas imprezy finałowej, która odbędzie się 21 marca 2016 r. w ramach Światowego Dnia Poezji o godz. 10:00, w czytelni głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej (ul. Wojska Polskiego 41).

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie www.kbp.krosno.pl

Finałowi konkursu towarzyszyć będzie spotkanie autorskie krakowskiego poety, Wojciecha Bonowicza.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Krośnie i Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie przy wsparciu finansowym gminy Krosno.

mm

  • autor: mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?