KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Lord Vader na sobotnim obiedzie w Wyszynku

Trwa tydzień "Gwiezdnych Wojen" w Wyszynku. Od 8 grudnia codzienne pokazy filmowe! Kiedy George Lucas stworzył Star Wars, nawet on sam nie spodziewał się tak wielkiego sukcesu. Obecnie saga Gwiezdnych Wojen jest znana na całym świecie, a jej popularność stale wzrasta.

REKLAMA


Już wkrótce w kinach premiera "Łotra 1", spin-offu serii Gwiezdnych Wojen. To właśnie z tego powodu w Wyszynku odbędzie się "Tydzień  Gwiezdnych Wojen", a w sobotę 10 grudnia przed pokazem "Nowej Nadziei" fani będą mogli spotkać się z... Lordem Vaderem.

Tydzień Gwiezdnych Wojen rozpoczął się już w czwartek (8 grudnia), o godzinie 18.00, pokazem "Mrocznego Widma". Przez siedem kolejnych dni o godzinie 18.00 będą pokazywane kolejne części. Ponadto w sobotę o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z "Lordem Vaderem" w oryginalnym stroju jednego z głównych bohaterów filmu z 1977 roku.

Goście będą mogli zapoznać się z prezentacją Andrzeja Śnigórskiego, w trakcie której opowie on o kulisach popkultury i fenomenu Gwiezdnych Wojen. Po pokazie będzie można wymienić się wiedzą i spostrzeżeniami na temat wielu wątków serii.

Lord Vader zgodził się na wspólne zdjęcia. Dla najmłodszych gości organizatorzy przygotują specjalny poczęstunek.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • FL

    No to Wyszynk się niesamowicie szarpnął. Darmowe pokazy Gwiezdnych Wojen i to siedmiu części, to pewnie ładnie zapłacili za licencję od polskiego dystrybutora. Imperial-Cinepix chociażby za jednorazowy pokaz Mrocznego widma życzy sobie z dwa tysiące złotych. Chyba że ktoś wyświetla bez licencji... ale to może kosztować zdecydowanie więcej.

    Zgłoś nadużycie FL piątek, 09, grudzień 2016 16:35 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?