KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Fotografia sposobem wyrażania emocji, czyli "Dnia Autorskie 2018"

Troje fotografów: Magdalena Tomkiewicz, Krystian Lachor, Paweł Kowalczyk - różne spojrzenia na świat przez obiektyw, wspólna pasja – fotografia. Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie zaprasza na tegorocznej "Dni Autorskie".

REKLAMA


Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie - obrazy, które Magdalena, Krystian i Paweł uchwycili podczas niespełna dwuletniej nauki w krośnieńskim studium.

- To nasze hobby, nasz sposób wyrażania emocji. Próbujemy zauważyć rzeczy, które często zostają pominięte - mówią autorzy wystawy.

Fotografie wybrane przez słuchaczy Studium na wystawę autorską realizują tematy, które dotykają detalu, odkrywają urodę miasta zamkniętą w architekturze, prezentują portret i martwą naturę. Każdy z nich przedstawia zdjęcia, będące subiektywnym spojrzeniem na niezwykłe piękno, "jak woda, jak trawa na wietrze".

Wernisaż wystawy "Dnia Autorskie" odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 17 w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Kolejowej 1 w Krośnie. Ekspozycję można zwiedzać do 13 kwietnia.

Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej miasta Krosna.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?