Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Pikantni" w Krośnie [SPEKTAKL]

"Pikantni" w Krośnie [SPEKTAKL] Fot. ADRIA ART

Komedia obyczajowa Stefana Vögla, pojawi się w Krośnie w połowie marca. Główne role zagrają: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki. Wstęp jest biletowany.

REKLAMATytułowi „Pikantni” to dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph. Każdy z nich szuka wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków na portalu randkowym. Kolejnym krokiem jest urządzenie wspólnej, intymnej schadzki z nowopoznanymi osobami. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru. Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie.

Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:
- Doris - Barbara Kurdej-Szatan,
- Bea - Anna Mucha,
- Christoph - Mikołaj Krawczyk,
- Alex - Michał Ziembicki.

Spektakl odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) 14 marca o godzinie 16:00 i 18:00.

Bilety w cenie: 80 zł, 95 zł, 120 zł do nabycia on-line tutaj.

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676. Organizator wydarzenia jest Impresariat Adria Art.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj