KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Czarnobyl - obraz po katastrofie

Zapraszamy na prelekcję Bartłomieja Machowskiego "Czarnobyl - obraz po katastrofie". Jest to grudniowa prelekcja z cyklu Krośnieńskie spotkania z podróżnikami.

REKLAMAWyjazd do Czarnobyla u większości osób powoduje pukanie się w głowę i myśli o zabójczym promieniowaniu. Dlatego autor prelekcji od kilku lat nosił się z zamiarem wyjazdu aby sprawdzić stereotypowe myślenie społeczeństwa.

Jak wygląda Czarnobyl ponad 20 lat po potężnej katastrofie? Czy przebywanie na „wymarłym” terytorium jest bezpieczne? Jak wjechać do zamkniętej strefy? Przyjdź i zobacz jak wygląda dzisiaj teren elektrowni atomowej, ewakuowane i splądrowane miasto Prypeć, ryby giganty…

Na relację z wyjazdu zapraszamy 13 grudnia 2010 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 do Piwnicy PodCieniami, Rynek 5 w Krośnie. Wstęp wolny.

Organizatorem spotkań jest Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie, partnerem sklep Wino i Przyjaciele. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

Bartłomiej Machowski – pilot wycieczek, przewodnik beskidzki, redaktor portalu turystycznego Odyssei.com. Absolwent geografii Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach Czynnie uczestniczy w organizacji wielu imprez popularyzujących turystykę. Laureat konkursu fotograficznego „Zdjęcie Roku” w Poznaj Świat.
W ostatnich latach odwiedził Bliski Wschód, Kaukaz, wszedł na najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc. Zakochany w Ukrainie często wędruje po Karpatach Wschodnich. Więcej o autorze na stronie: www.machoney.pl

pikt

  • autor: pikt

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?